Святкування Нового року в Україні

Інколи важко визначитись із святкуванням, адже не знаєш чого очікувати від вибраного місця. Для того, щоб справитися з завданням найшвидше пропонуємо кілька варіантів, які точно не залишать байдужими і нададуть змогу відсвяткувати Новий Рік найкраще.

Новий рік у Львові

lvivnewyear

Зустріч Нового року у Львові є відмінною ідеєю завжди, а особливо мешканцям інших регіонів. Львів дарує незабутню атмосферу свята, де відчуття чогось неймовірного і казкового не покидає кожного хто відвідає місто, особливо в період Новорічних свят.

У Львові багато місць, де можна цікаво провести свій час, наприклад: покататися на катку на площі Ринок, відвідати традиційну Різдвяну виставку на тій же площі, побувати на основному різдвяному ярмарку біля Оперного театру. Також в Новорічні дні проводяться святкові концерти, бали і забави – нудьгувати не доведеться.

Святкування в “Українському селі”

ukrainskeselonewyear

Відсвяткувати Новий рік українському стилі можна в «Українському селі». Таке святкування сподобається мандрівникам, які бажають більше дізнатися про українські традиції, які передавалися з покоління в покоління.

Святкування обіцяє бути надзвичайно колоритним і цікавим, якщо його провести в Етно комплексі «Українське село» де бажаючих чекає традиційне застілля з піснями, танцями і різними цікавими забавами.

Новий рік в Одесі

odesanewyear

Святкування Нового року на березі моря в Одесі є непоганим вибором для охочих змінити стандартне застілля, на нові незабутні враження.

Незвичне поєднання: море, пляж, пісок і надзвичайно красиві і видовищні картини від новорічних салютів – таке видовище неможливо забути.

Для бажаючи знайти нових друзів і незвично відсвяткувати Новий рік такий вибір стане ідеальним.

Новий рік в Диканьці

dykankanewyear

Справді в українському стилі за жанрами всім відомої книги чи фільму «Вечори на хуторі біля Диканьки» можна відсвяткувати Новий рік в середовищі де ще і до тепер відчувається дух легенди.

Селище Диканька на Полтавщині у всіх українців асоцієються з гоголівськими персонажами: ковалем Вакулою, норовливою красунею Оксаною і відьмою Солохою. Для повного відчуття духу українського хутора в новорічну ніч Диканька є ідеальним варіантом.

На території селища є етнографічний ресторан, де влаштовують справжні театралізовані вистави.

У новорічну ніч тут на вулицях співають пісні з українського фольклору, роблячи свято справді атмосферним.

СПА відпочинок у Новий рік

spanewyear

Для мандрівників, які втомилися від міської суєти і бажають якомога краще розслабитись найкращим варіантом святкування стане відвідування СПА або термальних джерел. Саме така зустріч нового року дозволить сповна розслабитись і відновитись, а також залишити старі проблеми у старому році, а у Новий увійти наповненим новими ідеями, силою і енергією.

Святкування на Хортиці

khortytsia

Новий рік на Хортиці дозволить повернутись в історію і отримати насолоду від шоу-балету, запального гопака, історично достовірної забави, стрільби з лука та багатьох інших розваг. Крім цього тут можна в лісі накрити стіл для зимового пікніка, нарядити ялинку і відсвяткувати з древніми українськими звичаями.

Новий рік у Карпатах чи Закарпатті

karpatynewyear

Це завжди вдалий варіант святкування Нового року. Тут можна поєднати різні види відпочинку і не пошкодувати про це.

Можна взяти участь у святкових новорічних забавах з музично-розважальними програмами, замовити пізнавальні програми та етнічно-обрядові дійства. Тут справді можна відчути весь шарм і магію зимових свят, побувавши на п’янких дегустаціях і веселих забавах, пізнати давні місцеві звичаї та обряди.