Ryanair у Львові дозволить збільшити кількість туристів з Європи

“Для Києва це (прихід Ryanair – ІФ) не є дуже важливим. В Києві працює багато інших лоукостів. Ключова боротьба була за те, щоб привести Ryanair до Львова. Саме Львову сьогодні це додасть значного пожвавлення ситуації, підвищить пасажиропотік, збільшить кількість туристів з Європи у Львові. Львів насправді стає “туристичною Меккою”, – зазначив П.Порошенко в коментарі журналістам.

Глава держави зазначив і те, що Ryanair планує почати здійснювати рейси з України вже восени нинішнього року, але не виключив, що це може статися і раніше. “Тому що, під час обговорення з президентом Ryanair, він сказав мені, що це залежить від поставок нових літаків”, – додав П.Порошенко.

Він зазначив, що якщо квитки купувати заздалегідь, то ціна на них може скласти менше 20 євро.

Глава держави розповів, що має намір обговорити з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою можливість побудови до Львова європейської залізничної колії шириною 1435 мм. “Щоб туристи могли без пересадок їхати прямо. Це збільшить значення Львова як залізничного хаба, це значно поліпшить ситуацію з вантажоперевезеннями”, – зазначив П.Порошенко.

Президент планує доручити опрацювати таку можливість і підготувати відповідні пропозиції. “Упевнений в тому, що це збільшить обмін туристами і вантажопотоками між нами і європейськими країнами”, – повідомив П.Порошенко.

Ryanair – ірландська авіакомпанія, найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі.

ryanair

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Головний офіс знаходиться в Сордз, графство Дублін. Заснована в 1984 році ірландським мільйонером Тоні Райаном (1936-2007), Крісом Райаном і Ліамом Лонерганом (власником туристичного агентства). У 1985 році компанія літала по єдиному маршруту Уотерфорд – аеропорт Гатвік (Лондон) на бразильському 15-місцевому Embraer Bandeirante. Голова ради директорів – Девід Бондермен, генеральний директор – Майкл О’Лірі.

Ryanair обслуговує понад 1600 напрямів між 180 аеропортами в 28 європейських країнах і Марокко, здійснюючи більше 1600 рейсів на добу. Основним аеропортом-хабом для авіакомпанії є лондонський Станстед. Найбільш завантаженим і прибутковим рейсом авіакомпанії є маршрут Лондон – Дублін.

Компанія надає клієнтам скорочений набір послуг. Аеропорти, що використовуються Ryanair, як правило, знаходяться на значній відстані від міст, що обслуговуються ними (наприклад, аеропорт Франкфурт-Хан віддалений від Франкфурта на 140 км). Все це дозволяє підтримувати вартість квитків на мінімальному рівні.