Прямі рейси в Італію

rymm

У 2019 році відкривається кілька нових рейсів в Італію. Український лоукост SkyUp відкриє три прямих сполучення з Києва в Італію – в Ріміні, Неаполь та Катанію (Сицилія). Авіакомпанія Ernest Airlines почне виконувати рейси з Харкова у Рим та Мілан, а також з Києва в Геную. Разом з тим Ernest скасував рейси зі Львова в Венецію і Мілан (Мальпенса). Влітку МАУ відновить прямі рейси Чернівці – Мілан, але рейси Харків – Мілан зараз в розкладі відсутні.

Найбільше рейсів між Україною та Італією виконують авіакомпанії МАУ та Ernest Airlines. Також на напрямку Київ (Жуляни) – Рим виконує рейси авіакомпанія Alitalia. Цього року SkyUp відкриває 3 нових рейси в Італію, а WindRose продовжить чартерну і регулярну програму.Рейси в Мілан є з чотирьох міст України: Київ, Львів, Харків та Чернівці.

Авіакомпанія МАУ виконує рейси з Києва у два аеропорти Мілану – Мальпенса та Бергамо, з Чернівців тільки у Бергамо. Ernest літає з Києва у Бергамо та Мальпенсу, зі Львова у Бергамо. Дістатися у Неаполь можна зі Львова та Києва рейсами авіакомпанії Ernest Airlines. Цього року рейси з Києва в Неаполь почне виконувати SkyUp.В Італію з України також можна добиратися лоукостами wizzair lowcostavia Wizz Air та ryanair lowcostavia Ryanair. З Києва та Львова можна летіти з пересадкою в Катовіце, Вроцлаві чи інших містах.