Проїзд в громадському транспорті в Люксембурзі буде безкоштовним

Тарифи на потяги, трамваї і автобуси будуть анульовані в Люксембурзі влітку 2019 року відповідно до планів нового уряду країни. На думку місцевої влади, скасування плати за проїзд дозволить заощадити на витратах з продажу та перевірки квитків, а також на боротьбі з безбілетниками.

luxembourgbridge

Варто зазначити, що однойменна столиця Люксембургу вважається містом з найдовшими і щільними пробками на дорогах. Тут проживає близько 110 000 чоловік, але ще 400 000 чоловік приїжджає сюди на роботу. Останнє дослідження показало, що водії витрачають в середньому 33 години в рік стоячи у пробках. В цілому в країні налічується 600 000 жителів. Щодня в країну прибуває ще близько 200 000 чоловік з Франції, Бельгії та Німеччини.

Люксембург останнім часом демонструє прогресивне ставлення до транспорту. Цього літа уряд ввів безкоштовний проїзд в громадському транспорті для дітей та молоді до 20 років. Вартість проїзду для приміських пасажирів становить 2 євро. Квиток діє протягом двох годин.

Люксембург є одним з найменших суверенних держав в Європі. Місто розташоване на межі з Бельгією, Францією і Німеччиною. Головними визначними пам’ятками Люксембурга є Палац великих герцогів в столиці, каземати Бок, люксембурзький міст Адольфа і інші. Цікавими для туристів є такі міста, як Вильц, Реміш, Віанден і Клерво.

Місто Люксембург разом з Брюсселем та Страсбургом є однією з трьох офіційних столиць Європейського Союзу де розташований Європейський суд найвищої судової влади в ЄС. Культура, люди та мови дуже тісно переплітаються зі своїми сусідами, і це, по суті, є сумішшю французької та німецької культур, про що свідчать три офіційні мови нації: французька, німецька та національна – люксембурзька. Неодноразові вторгнення Німеччини, особливо в роки Другої світової війни, призвели до сильної волі країни для посередництва між Францією та Німеччиною та призвели до заснування Європейського Союзу.

luxembourg_city

Люксембург – це розвинена країна з розвиненою економікою та одним з найвищих ВВП на душу населення. Місто Люксембург зі своїми старими кварталами та укріпленнями було визнано місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1994 році через виняткове збереження величезних укріплень та старого міста.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Протягом століть місто та фортеця Люксембургу, що мають велике стратегічне значення, розташоване між Королівством Франція та територіями Габсбурга, поступово було побудовано як одна з найбільш відомих укріплень у Європі. Після належності до Франції Людовика XIV та Австрії Марії Терезії, Люксембург став частиною Першої Французької республіки та імперії під Наполеоном.