Експрес з Мостиськ до Праги чотири рази на день

leoexpres

Експрес “Мостиська – Краків-Прага” планує курсувати щоденно чотири рази на добу. Українці можуть забути про незручні автобуси та довгі черги на кордоні. Потрапити до Європи буде так само легко, як переїхати з міста у місто. Від 22 березня є затверджене курсування “ЛеоЕкспрес Краків –Прага”. Однак чеський перевізник хоче продовжити маршрут аж на Україну. На станцію Мостиська, що на Львівщині. Від 11 грудня 2019 року аж до 10 грудня 2024 Лео Експрес має їздити навіть чотири рази на день, щоденно. В польській залізниці вже підтвердили інформацію, що маршрут буде продовжено аж до українських Мостиськ, і їздитиме поїзд чотири рази на день. За рік часу мають підвести сполучення по українській стороні і напрацювати систему прикордонного контролю в поїзді, на зразок тої, що діє в інтерсіті Львів – Перемишль.

Чеська компанія ЛеоЕкспрес Груп має ліцензію на маршрут до 2022 року. Згідно з плану групи Лео Експрес є вже навіть затверджено графік поїзда Мостиська – Краків – Прага.

Так, поїзд за графіком мав би виїжджати з Праги o 08:09, 10:09, 12:09 i 16:09 i приїжджати до Кракова через шість годин і 40 хвилин. Кінцева станція в Мостиськах (загальний час в дорозі з Праги до Мостиськ 9 годин 45 хвилин).В Польщі поїзд буе мати зупинки на станціях Бохня, Тарнов, Ряшів, Пшеворськ, Перемишль, Медика. З Мостиськ до Праги Лео Експрес буде виїжджати o 23:16, 01:38, 6:38 та 09:38.