Поїзд “Чотири столиці” буде їздити частіше

pociong

«Поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше. З 30 січня змінюємо графік – рейси будуть один раз на чотири дні. На сьогодні поїзд їздить раз на тиждень. При цьому розклад руху не змінюємо», – повідомив Євген Кравцов у Facebook.

За його словами, про збільшення періодичності курсування поїзда домовилися залізничні адміністрації України, Білорусі, Литви та Латвії, адже нині це сполучення користується попитом у пасажирів. «Населеність в напрямку Київ – Рига складає 49%, у зворотному – 40%. Це гарні показники, що говорять про популярність сполучення до європейських столиць та його економічну рентабельність для української залізниці», – зауважив Євген Кравцов.

Аналіз пасажиропотоку в даному сполученні свідчить, що найбільше пасажирів цим поїздом прямує до Латвії (45%) та Литви (38%) і менше до Білорусі (17%). Загалом у період з 28 вересня 2018 року по 11 січня 2019 року в обох напрямках поїздом подорожували понад 4,3 тис. пасажирів.

З періодичністю курсування раз на чотири дні поїзд №31/32 вирушатиме з Києва починаючи з 30 січня, а у зворотному напрямку з Риги – з 31 січня. При цьому розклад руху поїзда не змінюється. Нагадаємо, поїзд «Чотири столиці» курсує з 28 вересня 2018 року. У складі поїзда 10 вагонів, з них 9 купе та 1 вагон класу люкс. У 6-ому вагоні купе розділені на чоловічі та жіночі.