Перелік місць для туристів, які шукають духовного просвітлення

Експерти британського видання Telegraph склали перелік місць, які ідеально підходять для тих туристів, хто шукає духовного просвітлення.

mesquita_cordoba_spain.jpg (196.02 Kb)

Мескіта в Кордові, Іспанія

Мечеть-собор Кордови, також відомий як Велика мечеть Кордовичиє церковне найменування - Кафедральний собор Пресвятої Богородиці Успення (іспанська: Катедраль де Нустра Сеньора де ла Асунсьон) - католицький собор Кордовинської єпархії, присвячений Успінню Діви Марії знаходиться в іспанському районі Андалусії. Структура собору розглядається як один із самих завершених пам'ятників мавританської архітектури.

temples_of_kyoto_japan.jpg (118.83 Kb)

Храми Кіото в Японії

У Кіото існує понад 1600 храмів, тому вибір багатьох, котрих можна побачити під час короткого візиту до міста, може стати складним завданням.

ninstints_national_park_hvay-haanas_canada.jpg (124.45 Kb)

Нінстінц в Національному парку Гвай-Хаанас, Канада

"Червоний острів кот" широко відомий своїм англійським ім'ям Нінстінц, є місцем племені Хайда і частиною природного заповідника Гвайа Хаанс і Хайда Спадщини на Хаїда Гвайї на північному узбережжі Британської Колумбії , Канада.

reign_cape_northern_island_new_zealand.jpg (56.91 Kb)

Мис Реінга на Північному острові, Нова Зеландія

Мис Реінга - північно-західний край верхів'я півострова Аупурі на північному кінці північного острова Нової Зеландії. Компонент "Te Rerenga Wairua", що входить до назви в мові Маорі, означає переміщення духів. Частина назви "Реінга" - маорійське мовне слово, яке означає злочин. Обидві згадують про віру в Маорі, що мис є місцем, де духи мертвих входять в підземний світ.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

sun_island_lake_titicaca_bolivia.jpg (80.03 Kb)

Острів Сонця на озері Тітікака, Болівія

На кордонах Перу та Болівії лежить озеро Тітікака, найвище комерційне судноплавне озеро в світі Тітікака - найбільше прісноводне озеро Південної Америки. Це магічне, священне і безтурботне і найкрасивіше озеро.

Вода Тітікаки має дивовижний темний кобальтово-синій колір. Чудові острови, такі як Плавучі острови та острів Сонця, розкидані по всьому спокійному озеру, і їх можна відвідати з сусідніх міст Пуно і Копакабана.

Озеро Тітікака давно вважається священним місцем серед корінних Андських народів. У контакті з духом Мами Коти або Священної Матері, вони вважають, що могутні духи живуть на глибині озера.