Годинникар розповів мені, що вже давно збирався відремонтувати хронометр, однак все не складалось. Врешті на парафію прийшов новий ксьондз, який і загорівся ідеєю відновити годинник. Отож 1 травня 2014 року майстер Олексій Бурнаєв розпочав ремонт дзигаря, а у грудні того ж року він знову почав показувати точний час.
Однією з основних проблем, які виникли в ході роботи – падіння курсу гривні, тож хоча місцева римо-католицька громада тривалий час збирала кошти, однак у підсумку їх не вистачило, аби оплатити всі необхідні матеріали. Щоправда тепер на вежі костелу стоїть не оригінальний годинник, а його точна копія, він має автоматичний механізм та отримує сигнал точного часу за допомогою GPS-антени. Також він пристосований до наших реалій, а саме регулярних вимкнень електроенергії – достатньо щоб протягом дня лише 8 годин була електроенергія – годинник не зупинятиметься. Олексій Бурнаєв каже, що це дуже важливо, адже баштовий годинник, який бодай раз зупинився втрачає довіру мешканців міста.
Також враховано що в приміщенні костелу знаходиться лікарня – саме тому він не відбиває години в ночі, та не відбиває чверті – щоб не дратувати хворих.
Щодо оригінального годинника, то у роки радянської влади його демонтували з костелу в Мостиськах та встановили у Самборі. І хоча людина, яка це зробила ще жива, переговори про те, щоб повернути годинник назад не дали результату. Протягом 40 років на вежі костелу у Мостиськах замість годинника стояв муляж, однак протягом цього часу його циферблат вицвів.
Олексій Бурнаєв розповів що в його портфоліо це 58 баштовий годинник, втім зараз він не рахує «дрібних» робіт, як наприклад ремонт годинника у кабінеті Бориса Возницького.
Олександр Сирцов