Новий рейс до Амстердама

«Проблема у KLM, як і у багатьох інших європейських аеропортів, зараз в тому, що через активне зростання пасажиропотоку їм не вистачає слотів в аеропорту Амстердама. Та я думаю, що з KLM щось вийде», — зазначила Тетяна Романовська. Тетяна Романовська говорить, що пріоритетом для львівського аеропорту на 2019 рік є запуск нових рейсів до Португалії і Іспанії. Зокрема, у Лісабон, Порту, Аліканте, Мадрид, Барселону, а також Валенсію. Наразі з цього приводу тривають перемовини із Wizz Air, Ryanair, SkyUp, МАУ та іспанською компанією об’єднаних аеропортів АЕNA. Втім, наразі жодна із авіакомпаній не погодилась на запуск нових маршрутів. Про це інформує видання Захід.нет.

amsterdam0

Продовжують тривати також перемовини щодо запуску далекомагістральних рейсів зі Львова до США. Український авіаперевізник МАУ поки що зволікає із їх відкриттям. «Спілкуємося з цього приводу із авіакомпаніями American Airlines, United, Delta, а також з аеропортами Чикаго та Нью-Йорку. Паралельно продовжую переговори із МАУ. Можливо, до березня вони переглянуть свою позицію», — каже директорка аеропорту.

А от внутрішні рейси по Україні наразі не мають таких перспектив, як закордонні. Романовська переконує, що ці авіаперевезення дуже дорогі, а тому авіакомпанії не поспішають запускати внутрішні рейси. Зокрема, через те, що на них нараховується 20% ПДВ на паливо, на аеропортові, і на аеронавігаційні послуги.

«У мене великі надії залишаються на Wizz Air. Вони не дуже хочуть починати виконувати такі рейси, але готові їх розглядати. Запропонувала їм, щоб вони свої маршрути, наприклад, Харків-Львів і Одеса-Львів підлаштували під свої міжнародні з нашого аеропорту», — каже вона.