Незабутні екскурсії Європою вартістю квитка на електричку

Маршрут від Форту-Вільям до Маллаіги послугами «Хогвартс-експрес» в Шотландії

fortwiljam

Всі шанувальники Гаррі Поттера будуть в захваті від мандрівки. Незважаючи на те, що вже багато часу пройшло з моменту створення книг і фільмів про Гаррі Поттера, дуже багато шанувальників знаменитого чарівника не зменшується. Всі вони готові відправитися за тридев’ять земель, щоб поїхати на знаменитому червоному експресі до замку Хогвартс, який захований від очей маглів під купою руїн. Охочих дуже багато, тому квитки краще замовляти заздалегідь на сайті компанії West Cost Railways. З вікна поїзда можна зробити шикарні фото Бен Невіс, найвищої гори Британії, озер Лох Морар і Лох Невіс, річки Морар, віадука Гленфіннан на якому Гаррі і Рон наздогнали «Хогвартс-експрес» на літаючому «Форді». Тривалість мандрівки 6 годин протягом яких долається відтань 135 км. Ціна квитка для дорослого від 38 фунтів, дитячого від 20 фунтів.

Маршрут від Ніцци до Дінь-ле-Бен у Франції

niccatrain

Відпочиваючи в Ніцці варто здійснити маленьку мандрівку на «Поїзді із соснових шишок» (Train des Pignes), який відправляється чотири рази на день цілий рік з вокзалу «Прованс» в Ніцці в столицю регіону Альпи Верхнього Провансу – Дінь-ле-Бен. Приватна залізниця проходить через найкрасивіші місця Франції: гори, ліси, річки, мости, морське узбережжя. Оскільки Прованс славиться своєю природою і пейзажами, ця поїздка дозволить зробити масу нових фотографій і отримати багато лайків в Instagram. У кожному селі поїзд робить зупинку, де можна вийти погуляти по околицях і з тим же квитком сісти на наступний поїзд. Тривалість мандрівки 3 години протяжністю 145 км. Вартість квитка 23 євро в один кінець.

Маршрут з Кельна до Майнц в Німеччині

keln

Вздовж ріки Рейн по найбільш мальовничих районах Німеччини можна побачити скелясті схили з виноградниками, старі замки на вершинах. Можна також зійти з поїзда і відвідати легендарну скелю Лорелей в Санкт-Гоарсхаузене, яка підноситься на 120 м над Рейном, відвідати замок Rheinfels, а потім з тим же квитком продовжити маршрут. При бажанні розглянути всі визначні пам’ятки краще займати місця праворуч по ходу руху. Тривалість мандрівки 3 години довжиною 185 км. Квиток в одну сторону коштує від 30 євро.

Маршрут з Белграду до Бару, Сербія – Чорногорія

belgradbar

Балкани вирізняються неймовірною красою і заслуговують на те, щоб вивчити не тільки прибережні курорти, але і відправитися вглиб півострова. Даний маршрут навряд чи можна використовувати для короткої мандрівки, але він підходить для тих, хто хоче вбити одразу двох зайців. Наприклад, спочатку побувати в Белграді , а потім поїхати в Бар – історичне місто на узбережжі Адріатичного моря в Чорногорії. Дорога ця настільки мальовнича, що ще жоден турист не пошкодував, що не скористався літаком, а подолав її на поїзді. Величні гори, багатокілометрові тунелі, знаменитий віадук заввишки 200 метрів – справді вартують уваги. Тривалість мандрівки 11 годин з відстанню 550 км і вартість квитка 40 євро.

Маршрут з Монтре до Броку і назад на «Шоколадному потягу» в Швейцарії

montretobroke

Гастрономічна мандрівка зацікавить абсолютно всіх членів сім’ї. Діти особливо оцінять кінцеву зупинку – фабрику Cailler-Nestle, де можна спробувати кращі зразки швейцарського шоколаду. Дорослим, напевно, сподобається зупинка в Грюйер, де відбувається дегустація знаменитого сиру, а всім разом – неймовірні пейзажі за вікном, адже маршрут проходить через чудову Швейцарську Рів’єру, Альпи, виноградники і Женевське озеро. Можна купити квиток в пульманівський вагон «Belle Epoque» зразка 1915 року або скористатися сучасним, практично прозорим вагоном з панорамними вікнами. Мадрівка тривалістю 10 годин, протяжністю 100 км і вартістю 99 франків за дорослий квиток, 69 дитячий, при наявності Swiss Pass вдасться заощадити.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Маршрут з Ондалснес до Домбосу в Норвегії

ondalsness

Неймовірно красива природа Норвегії з високими горами і майже прямовисними скелями, мирні зелені долини і смарагдові річки. Залізниця Раумабанен пропонує маршрут, який піднімається в гори на 660 метрів і вже давно уподобаний мандрівниками, тому поїзд загальмовує хід, проїжджаючи повз найбільш захоплюючі види. Тут знімались епізоди фільму «Гаррі Поттер і принц-полукровка» в районі Бьорлі. Поїзд проходить по знаменитому мосту Кюллінгбрю, одному з найвищих в Норвегії, і через гірський масив, відомий як «Дорога тролів». Тут він робить зупинку, щоб всі змогли сфотографувати дивовижний краєвид. Фотографії не гірше вийдуть і з вагона через величезні панорамні вікна. Тривалість мандрівки 1,5 години довжиною 114 км і ціною 245 крон.