Напрямки першої мандрівки по Азії

Ось чому подорож по її країнам може відкрити для будь-якого мандрівника новий, незвіданий світ, заснований на давніх традиціях і багатій історії.

Для всіх бажаючих вперше відвідати Азію експерти склали список кращих туристичних напрямків:

Балі в Індонезії

baliindonesia

Основними місцями, де є найбільше туристів є місто Кута з його пляжем і його зовнішні околиці Легіан та Семиньяк, які колись були незалежними селищами; східне узбережжя Санур, Убуд у напрямку до центру острів, на південь від міжнародного аеропорту Нгурах Рай, Джимбаран та Нуса Дуа і Пекату.

Сінгапур

singaporeroad

Незважаючи на свої невеликі розміри, в Сінгапурі поєднано багато мов, релігій та культур. Національна квітка Сінгапуру – це гібридна орхідея, названа в пам’ять вірменської жінки, що народилася у Сінгапурі, яка в 1893 році перетворила квітку в своєму саду в Танджонг Пагар. Тут є багато національних символів, таких як герб Сінгапуру та Символ голови Лева, оскільки Сінгапур відомий як Місто Лев.

Чіангмай у Таїланді

chiangmaithailand

Основними причинами, які зробили Чіангмай туристично цікавими є його топографія, клімат та історія культури. Приплив туристів посилив природні ресурси міста. Зіткнувшись із величезним незапланованим розвитком, забрудненням повітря та води, проблемами поводження з відходами та заторів, місто запустило систему безмоторного транспорту (NMT). Туризм відіграв величезну роль у пропаганді ринку мистецтв у Канаді. Туристи підвищили попит на традиційні ремесла та художні форми, що стимулює місцевих художників до посилення своєї роботи і сприяє процвітання галузі. Також активно розвивається агротуризм в Чианг-Маі.

Гоа в Індії

goaindia

Гоа є державою на західному узбережжі Індії, в межах регіону, відома як Конкан. Це найменша держава Індії за площею. Кожного року Гоа відвідує велика кількість міжнародних та вітчизняних туристів через білосніжні піщані пляжі, нічні клуби, культові місця та архітектуру. Вона має багату флору та фауну, завдяки своєму розташуванню в районі Західних Гат, точці доступу до біорізноманіття.

Непал

nepalcountry

Непал – країна, що розташована переважно в Гімалаях, але також включає частини Індо-Гангської рівнини. Непал має різноманітну географію, включаючи родючі рівнини, субальпійські лісисті пагорби та вісім з десяти найвищих в світі гір, включаючи гору Еверест, найвищу точку Землі. Катманду – столиця країни та найбільше місто.

Лхаса у Китаї

lhasachina

Лхаса чи Ченгуань є районною та адміністративною столицею міста Лхаса в Тибетському автономному районі Китайської Народної Республіки. Внутрішня міська територія міста Лхаса еквівалентна адміністративним кордонам району Ченгуань, який є частиною ширшого префектурного міста Лхаса.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Лхаса – одне з найвищих міст світу. Місто було релігійною та адміністративною столицею Тибету з середини 17 століття. Тут міститься багато культурно значущих тибетських буддійських місць, таких як Палац Потала, Храм Йокханг і Палаци Норбулінгка.