Напрямки мрії для мандрівки в 2019 році

У когось складено цілий перелік країн, відвідування яких є здійсненням мрій. Адже, саме мандрівки дозволяють побачити нашу планету, познайомитися з іншими людьми і їх особливостями, вчать нас терпимості і поваги до інших.

Експерти порталу JetSetter склали список місць, які пропонують додати до переліку найдивовижніших і найцікавіших туристичних напрямків світу. Нижче можна ознайомитись із кількома з даного переліку.

Джайпур в Індії

jaipurindia

Джайпур – головне туристичне місце в Індії, яке є частиною Золотого трикутника. У 2008 році журнал “Chode Survey of Conde Nast Traveler” визначив, що Джайпур є 7-м найкращим місцем для відвідування в Азії. Відповідно до TripAdvisor’s Traveler’s Choice Awards for Destination 2015, Джайпур займає 1-е місце серед індійських напрямків на рік.

Виставковий і конференц-центр Джайпура (JECC) є найбільший у місті Раджастан виставковий і конференц-центр. Він славиться організацією таких заходів, як Vastara, Jaipur Jewellery Show, Stonemart 2015 і Самміт партнерства Раджастан від 2015 року.

Більшість мандрівників відвідують: Хава Махал, Джал Махал, Міський палац, Форт Амер, Джантар Мантар, Форт Нагаргарх, Форт Джайгарх, Бірла Мандір, Гальтаджі, Храм Говінд Ден Ді, Храм Гар-Ганеша, Храм Моті Дунгрі Ганеш, ценотафи Королівського Гайтора, Сангхіджи Джайн храм та зоопарк Джайпур. Обсерваторія Джантар-Мантар та Форт Амер є одними з об’єктів всесвітньої спадщини. Хава-Махал – це п’ятиповерховий пам’ятник піраміди, що має 953 вікна, що виростає на висоті 15 метрів (50 футів). Сидідія Рані Баг і Канак Вріндаван є найбільшими парками в Джайпурі, а Радж Мандрір є знаменитим кінозалом в Джайпурі.

Сент-Люсія

saintlucia

Дуже популярним для туристів напрямок є в період з січня по квітень. Сент-Люсія вабить туристів завдяки своїй тропічній погоді, декораціям та численними пляжами і курортами.

Тут є багато туристичних визначних пам’яток: вулкан, що рухається, Sulphur Springs (в Суфрієр), Ботанічний сад, Величні подвійні піки “The Pitons”, дощові ліси, кілька варіантів екскурсії на човні, поштова підкладка та острів голубника Національний парк, де знаходиться Форт Родні, стара британська військова база.

Більшість туристів відвідують Сент-Люсія в рамках круїзу. Більшість їх часу, як правило, проводиться в Кастри, хоча Суфріє, Маріго-Бей, Родні-Бей та острів Грос є популярними місцями для відвідування.

Санторіні у Греції

santorinigreece

Основною галуззю Санторіні є туризм, особливо в літні місяці.

Санторіні був визнаний найкращим островом світу для багатьох журналів і туристичних сайтів, включаючи Журнал Travel + Leisure, BBC а також Новини США. Острів щорічно відвідує приблизно 2 мільйони туристів.

Паган у М’янмі

paganmyanmar

Паган – це стародавнє місто, розташоване в районі Мандалай М’янма. Під час правління королівств між 11 і 13 століттями на рівнині Паган було побудовано понад 10 тисяч буддійських храмів, пагод та монастирів, з яких останки більш ніж 2200 храмів і пагод до існують до сих пір.

Кауаї на Гавайських островах, США

kauai

Кауаі геологічно найстаріший з основних Гавайських островів. Відомий також як “Садовий острів”, Кауаі лежить на 105 милях (169 км) по каналу Кауаі, на північний захід від О’аху. На острові розміщений парк Ваймеа Каньйон.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Витоки Кауаї – вулканічні, острів, що утворився при проходженні Тихоокеанської плато над гавайською точкою доступу. Найвища вершина цього гірського острова – Кавайкіні на 5 243 футів (1598 м).