Найкращі напрямки для мандрівки

Напрямки вибиралися за допомогою алгоритму, який аналізує мільйони відгуків користувачів, рейтингів готелів, ресторанів і визначних пам’яток.

Таким чином, на перше місце серед 25 кращих напрямків потрапив Лондон, на друге – Париж, а на третє – Рим.

Лондон

londonsity

Лондон вважається одним з найважливіших світових міст світу і названий найпотужнішим у світі, найбільш бажаним, найвпливовішим, найбільш відвідуваним, найдорожчим, інноваційним, стійким, найбільш інвестиційно привабливим, найбільш популярним для роботи, і найбільш вегетаріанським містом в світі. Лондон має значний вплив на мистецтво, торгівлю, освіту, розваги, моду, фінанси, охорону здоров’я, ЗМІ, професійні послуги, дослідження та розробки, туризм і транспорт. В Лондоні розміщено чотири місця Всесвітньої спадщини: Лондонський Тауер; Кью Гарденс; ділянку, що складається з Вестмінстерського палацу, Вестмінстерського абатства і церкви Сент-Маргарет; і історичне поселення в Грінвічі, де Королівська обсерваторія, Грінвіч визначає початковий меридіан, 0 ° довготи, і Грінвіч. Інші визначні пам’ятки включають: Букінгемський палац, Лондонське око, Піккаділлі, Собор Святого Павла, Тауерський міст, Трафальгарська площа та Осколок. В Лондоні розміщені численні музеї, галереї, бібліотеки та спортивні заходи. До них відносяться Британський музей, Національна галерея, Музей природознавства, Тейт Модерн, Британська бібліотека і театри Західного краю. Лондонське метро – найстаріша мережа підземних залізниць у світі.

Париж

parissity

Париж особливо відомий своїми музеями та архітектурними пам’ятками: Лувр був найбільш відвідуваним музеєм мистецтв світу у 2018 році, з 10,2 мільйонами відвідувачів. Музей Орсе і Музей де Оранжері відомі своїми колекціями мистецтва французького імпресіоніста, а Музей Національного мистецького музею Помпіду має найбільшу колекцію сучасного мистецтва в Європі.

Історичний район уздовж Сени в центрі міста класифікується як об’єкт спадщини ЮНЕСКО. Популярні пам’ятки в центрі міста включають собор Нотр-Дам-де-Парі і готична королівська каплиця Сент-Шапель, обидва на Іль-де-ла-Сіте; Ейфелева вежа, побудована для Паризької універсальної експозиції 1889 року; Grand Palais і Petit Palais, побудований для Паризької універсальної експозиції 1900 року; Тріумфальна арка на Єлисейських полях і базиліка Сакре-Кер на пагорбі Монмартр.

Рим

rome_sity

Рим має статус глобального міста. У 2016 році Рим став 14-м найбільш відвідуваним містом у світі, 3-м найбільш відвідуваним у Європейському Союзі, і найпопулярнішою туристичною визначною пам’яткою в Італії. Його історичний центр входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Знамениті музеї Ватикану є одними з найбільш відвідуваних музеїв світу, а Колізей був найпопулярнішою туристичною визначною пам’яткою у світі з 7,4 мільйонами відвідувачів у 2018 році.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У десятку також увійшли грецький острів Крит, Балі, Пхукет, Барселона, Стамбул, Марракеш і Дубай.