Найкрасивіші церкви і собори світу

las_lahas_ipiales_colombia

Лас-Лахас в Іпіалесі, Колумбія

Лас-Лахас Святилище – це базилічна церква, розташована в південному колумбійському департаменті в Наріньо, в муніципалітеті Іпіалес, і побудована всередині каньйону річки Гуайтара.

Теперішня церква була побудована в стилі готичного відродження між 1916 і 1949 роками.

bumblebee_in_borgund_norway

Ставкірка в Боргунді, Норвегія

Боргундська ставкірка, або Ставкірка в Боргунд – одна з найдавніших збережених каркасних церков. Розташована в провінції СОГН-ОГ-Ф’ЮРАНЕ, Норвегія. Всього в Норвегії було побудовано понад 1500 ставкірок, до сьогоднішнього дня в різному ступені збереження дожили тільки 28.

bethlehem_church_iran

Віфлеємська церква в Ірані

Церква Бедхем є Вірменською апостольською церквою в кварталі Джульфа в Ісфахані, Іран. Одна з найважливіших історичних церков міста, вона належить до епохи Аббаса I. На її стінах є зображення прикрас та картин, що зображують життя Ісуса. 72 вишукані картини, написані вірменськими художниками, представлені у двох рядках. У нижньому рядку картини пофарбовані послідовно, але у верхньому ряді кожне фарбування знаходиться в окремому кадрі.

notre_dame_de_paris_france

Нотр-Дам де Париж, Франція

Нотр-Дам де Париж, що означає “Паризька Богоматір“, також відомий як собор Нотр-Дам чи просто Нотр-Дам, це середньовічний католицький собор у четвертому окрузі Парижу. Собор широко вважається одним з кращих прикладів французької готичної архітектури, і він є одним з найбільших і найвідоміших церковних будівель Французької католицької церкви та усього світу.

Натуралізм його скульптур та вітражів служить для протиставлення його більш ранньої романської архітектури.

fortified_church_of_viscari_romania

Укріплена церква Віскрі в Трансільванії, Румунія

Віссрі-укріплена церква є лютеранською укріпленою церквою у Вискрі, в окрузі Брашов, районі Трансильванії в Румунії. Вона була побудована етнічною німецькою трансильванською саксонською громадою в той час, коли територія належала Королівству Угорщини.

Спільно з навколишнім селом церква входить до складу села з укріпленими церквами в Трансильванії, на території Світової спадщини ЮНЕСКО.

trinity_church_georgia

Троїцька церква в Гергеті, Грузія

Церква Трійці Гержети – це популярне ім’я для церкви Святої Трійці біля села Гергети в Грузії. Церква розташована на правому березі річки Чхері (ліва притока річки Терек), на висоті 2170 метрів під гору Казбегі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Церква є популярною мандрівною точкою для туристів у цьому районі, і до неї можна добратися крутим 3-х годинним підйомом на гору або близько 30 хвилин на джипах до грубої гірської стежки.

chapel_of_the_royal_college_uk

Каплиця Королівського коледжу в Кембриджі, Великобританія

Каплиця Королівського коледжу – це каплиця Королівського коледжу в Кембриджському університеті. Це вважається одним з кращих прикладів пізньої перпендикулярної готичної англійської архітектури.

Каплиця є значним туристичним об’єктом і загальноприйнятим символом міста Кембридж.