Найдоступніші за цінами туристичні міста Іспанії

salamanka

Саламанка знаходиться в західній Іспанії і є столицею провінції Саламанка в громаді Кастилії і Леона. Місто лежить на декількох пагорбах біля річки Тормес. Це один з найважливіших міст університету в Іспанії, який забезпечує 16% ринку Іспанії для викладання іспанської мови. Саламанка приваблює тисячі іноземних студентів. Місто розташоване приблизно за 200 кілометрів (120 миль) на захід від іспанської столиці Мадрид і 80 км (50 миль) на схід від кордону Португалії.

Відпустка в Саламанці обійдеться туристу на 22% дешевше, ніж в середньому по країні. Ціни на алкогольні напої в цьому місті нижчі за середні на 26%, на театри – на 49%, проїзд в автобусах – на 26,4%. Проживання в місцевих готелях коштує від € 58 за ніч.

Найдешевші готелі знаходяться в Сарагосі – тут ціни починаються від € 50 за ніч, що вдвічі менше, ніж в середньому по Іспанії.

zaragosa
Сарагоса є столицею провінції Сарагоса і автономного співтовариства Арагон. Місто розташоване на річці Ебро та її притоках Уерва і Галлего, приблизно в центрі Арагону і басейну Ебро.

Місто славиться своїм фольклором, місцевою гастрономією та визначними пам’ятками, такими як Басіліка-дель-Пілар, собор Ла-Сео і палац Альяферія. Разом з La Seo і Aljafería кілька інших будівель є частиною архітектури Мудеяр Арагон, яка є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Фіестас-дель-Пілар є одним з найбільш відомих фестивалів в Іспанії.

Далі в рейтингу цін на готелі розташувалися Кордова, Саламанка і Гранада.

Найбільше доведеться розщедритися туристам, які вибрали в якості місця відпочинку Пальма-де-Майорку, Сан-Себастьян і Барселону. П’ятиденна відпустка в Сан-Себастьяні обійдеться на 41% дорожче. Ціни на готелі починаються від € 250 за ніч, а ціни на кухоль пива перевищують середні на 33% – € 5,5 за півлітра. Тут, а також в Барселоні, зафіксовані і найвищі ціни на таксі.

Найдешевша оренда автомобіля в Малазі – за п’ять днів туристу доведеться заплатити трохи більше € 63 – це на 43% нижче, ніж в середньому по країні.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

На протилежному кінці списку в цій категорії знаходиться Кордова, тут вартість оренди вище середньої на 48%.

Рейтинг складений порталом Rastreator.com, який, як повідомляє агентство Regnum, розглянув 15 найпопулярніших туристичних міст, і в кожному з них проаналізував ціни по дев’яти параметрам – ночівля в готелі, оренда автомобіля, вечеря на двох, напої, пиво, каву, два квитка в театр, поїздка на таксі і один квиток на автобус.