Найдоступніші гірськолижні курорти Європи

Експертами туристичного порталу складено список найдоступніших гірськолижних курортів, розташованих в країнах Східної Європи.

Марібор Похорье в Словенії

mariborpohorjeslovenia

Гірськолижний курорт Марібор є найбільшим курортом Словенії, розташованим на південь від Марібора, в гірському хребті Марібор Pohorje у Нижній Штирії.

Курорт складається з трьох секцій: нижньої секції “Сніговий стадіон”, середньої секції “Болпенк” і верхньої секції “Арех”. Тут для катання в цілому пропонують 42 км (26 миль) лижних схилів на північний бік, 27 км (17 миль) лижних трас, і 10 км (6 миль) нічного катання.

Банско в Болгарії

banskobulgaria

В розташованому біля підніжжя гори Пірін на висоті 927 метрів над рівнем моря в південно-західній Болгарії розташоване місто Банско, яке є надзвичайно популярним гірськолижним курортом.

Гірські вершини біля міста, численні озера і старі соснові ліси роблять його популярним місцем для відпочинку. Частка Болгарії в європейському зимовому туризмі неухильно зростає, і Банско дедалі більше конкурує з курортами у Франції та Швейцарії через порівняно низькі витрати, але не в якості. Щорічно для вдосконалення інфраструктури та організації гірськолижної зони на Тодорка для збільшення кількості туристів.

У 2003 році з міста був побудований гондольний підйомник, який замінив проїзд мікроавтобуса до первинної території Бандеришки Поляни. Станом на 2010 рік, лижна зона має 75 км (47 миль) лижних трас, 14 підйомників і тяглів, які обслуговують до 24 500 осіб на годину.

Сусіднє село Баня, розташоване лише за 5 км від міста, відоме своїми 27 термальними мінеральними джерелами.

Яхоріна в Боснії і Герцеговині

yahorinabosniyaiherzegovina

Яхоріна це гора в Боснії та Герцеговині, розташована недалеко від Пале в Динарських Альпах.

Олімпійський гірськолижний курорт Яхоріна є найбільшим і найпопулярнішим гірськолижним курортом у Боснії та Герцеговині. Тут розвинені: гірськолижний спорт, сноуборд, походи і катання на санках. Середня висота снігу на лижних трасах довжиною понад 40 км протягом лютого становить 106 см.

Система підйомника Яхоріна була модернізована в 2012 і 2013 роках новими кріслами Leitner. Разом з гондольним підйомником Яхоріна має одну з найсучасніших підйомних систем в регіоні. 8-пасажирська гондола з’єднує місто Пале та гірськолижний курорт, відкривши 15 км (9 миль) нових лижних трас.

Синая в Румунії

sinaiarumuniya

Гірський курорт Сіная має всі якості ідеального місця для відпочинку, для будь-якого віку і в будь-яку пору року. Місто – курорт Сіная розташований в долині річки Прахова, біля підніжжя гір Фурніке і Пятра Арсе, на висоті в 800-1000 м.

Протягом останніх років в кілька разів збільшилася чисельність відпочиваючих на зимовому курорті Синаю, оскільки курорт пропонує високу якість обслуговування при невисоких цінах і є ідеальним місцем для сімейного відпочинку.