Найбільш відомі міста Французьких Альп

Відомі міста Французьких Альп включають: Гренобль, Шамоні, Аннесі, Шамбери, Евіан-ле-Бейн і Альбервілль.

grenoble

Гренобль

Гренобль – це місто на південному сході Франції, біля підніжжя французьких Альп, де ріка Драк приєднується до Ізеру. Гренобль, розташована в районі Овернь-Рона-Альпи, є столицею департаменту Ізер і є важливим європейським науковим центром. Місто рекламує себе як “Столиця Альп“, завдяки своїй величині та близькості до гір.

chamonix

Шамоні

Шамоні-Монблан, більш широко відоме як Шамоні є комуною в департаменті Верхня Савоя в регіоні Овернь-Рона-Альпи в південно-східній Франції. Тут проводились перші зимові Олімпійські ігри 1924 року. Розташоване місто поруч з масивними вершинами річки Агейл і, зокрема, Егюй-дю-Міді, Шамоні є одним із найстаріших гірськолижних курортів Франції.

annecy

Аннесі

Аннесі – найбільше місто відділення Верхньо-Савойя в регіоні Овернь-Рона-Альпи на південно-сході Франції. Воно лежить на північній частині озера Аннесі, 35 км (22 миль) на південь від Женеви.

chambery

Шамбери

Шамбери – це місто в департаменті Савойя, розташоване в регіоні Овернь-Рона-Альпи в південно-східній Франції. Це столиця департаменту і була історичною столицею регіону Савой з 13-го століття, коли Амадеус V, граф Савой, перетворив місто на своє місце влади.

evian-les-bains

Евіан-ле-Бейн

Евіан-лез-Бен або Евіан є комуною в північній частині відділу Верхньої Савойя в регіоні Овернь-Рона-Альпи в південно-східній Франції.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Відкритий курорт та курортне місто на березі озера Женева (французька – Лак Лєман), який був відвіданий протягом двох століть такими роялті, як Королі Едвард VII та Георг V Союзного Королівства та короля Фарука Єгипту. , і такій знаменитості, як графиня Ганна де Ноайль і Марсель Пруст.

albertville

Альбервілль

Альбревілль – це комуна у відділенні Савойя в регіоні Овернь-Рона-Альп у південно-східній Франції.

Місто є найвідомішим через проведення зимових Олімпійських ігор 1992 року.