Найбільш безпечні країни для поїздки в 2018 році

Більшість туристів плануючи поїздку не задумуються про стан своєї безпеки. Проте при виборі країни для відпочинку в 2018 році, варто звернути увагу на інтерактивну карту медичної компанії International SOS. Її експерти позначили всі країни світу різними кольорами в залежності від рівня небезпеки, що загрожує туристам.

До переліку найбільш небезпечних для мандрівок країн, виділених на мапі темно-червоним кольором, увійшли: Сирія, Малі, Лівія, Південний Судан, Ємен, Афганістан і Сомалі.

А от найбільш безпечними визнані країни, які варто відвідати: Фінляндія, Норвегія і Ісландія.

finland

Фінляндія – країна тисячі озер

Фінляндія є суверенною державою в Північній Європі. Країна має сухопутні кордони з Швецією на північному заході, Норвегією на півночі та Росією на сході. Естонія знаходиться з південної сторони країни через Фінську затоку. Фінляндія є восьмою за величиною країною в Європі та найбільш малонаселеною країною в Європейському Союзі.

norway

Норвегія – країна суворої північної романтики

Королівство Норвегія є суверенною державою та унітарною монархією, територія яких складається із західної частини Скандинавського півострова плюс віддалений острів Ян-Майєн і архіпелаг Свальбарду, Антарктичний острів Петро I і суб-Антарктичний острів Буве є залежними територіями і тому не вважаються частиною Королівства. Норвегія також претендує на частину Антарктиди, яка відома під назвою Queen Maud Land. До 1814 року в королівство входили Фарерські острови, Гренландія та Ісландія.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Країна має довгий східний кордон з Швецією. Норвегія межує з Фінляндією та Росією на північному сході, а Скегеррак проходить на південь, з Данією з іншого боку. Норвегія має велику берегову лінію, яка знаходиться перед Північним Атлантичним океаном та Баренцевим морем.

iceland

Ісландія – чарівна острівна країна

Ісландія є Північною острівною країною Європи, яка розташована в Північному Атлантичному океані. Столиця і найбільше місто Рейк’явік. В столиці та прилеглих територіях на південному заході країни живуть понад дві третини населення.

Ісландія вулканічно і геологічно активна. Інтер’єр складається з плато, що характеризується піщаними та лавовими полями, горами та льодовиками, в той час як багато низинних річок тече до моря через низовину. Ісландія нагрівається від Гольфстріму і має помірні кліматичні умови, незважаючи на високу широту безпосередньо за межами Полярного кола.

З повним переліком країн можна ознайомитися на офіційному сайті компанії.