Їдемо в Будапешт. З України до Угорщини запустили Інтерсіті

У неділю, 9 грудня, інтерсіті «Латориця» здійснив перший рейс з Будапешта в Мукачево та у зворотньому напрямку. Потяг курсуватиме щодня. З Будапешта він відправляється о 7:23 за центральноєвропейським часом (це 8:23 за Києвом). В угорській столиці на інтерсіті потрібно сідати на вокзалі Нюготі. Квиток обійдеться у 23 євро.

З Мукачева потяг відправляється о 12:30 і квиток коштує 680 гривень. Варто зазначити, що зупинка потягу за 500 метрів від мукачівського залізничного вокзалу. Проте, зорієнтуватися допоможуть численні вказівники. З часом поїзд Мукачево-Будапешт буде відправлятися і з головного вокзалу. Для цього потрібно прокласти до нього вузькоколійку, оскільки цей інтерсіті рухається по ній.

buda

Перші поїзди за маршрутом Будапешт-Мукачево та у зворотному напрямку уже запустили. Поки надали один вагон, оскільки з Мукачева до угорської столиці їхало тільки 10 пасажирів. Коли попит на маршрут зросте, тоді додадуть більше вагонів. Поїзд є безпересадковим і долає 400 км за 6 годин. Назвали його «Латориця» на честь закарпатської річки, яка тече через Мукачево. Поїзд №33/34 Мукачево – Будапешт курсуватиме щодня. «Рухомий склад, що використовується на маршруті, належить Угорським залізницям. Ми зі свого боку збудували окрему платформу, відремонтували колію, засоби сигналізації та зв’язку», – зазначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.