Місця в Україні, де можна політати на повітряній кулі

povitriana_kulia_ukraine

“На кулі по Україні” – компанія повітроплавців, які здійснюють польоти на повітряній кулі по всій Україні. Головні міста, де можна здійснити політ: Київ, Васильків, Переяслав-Хмельницький, Біла Церква, Дніпропетровськ, Кам’янець-Подільський.

Наприкінці травня вже стало доброю традицією бачити повітряні кулі в небі над Києвом. У ці дні до столиці приїжджають команди як з різних куточків України, так і з сусідніх: Росії, Польщі, Білорусі. Головна причина – проведення фестивалю повітряних куль “Кубок Києва“.

На прикінці серпня у Васильківському районі проходить міжнародний фестиваль повітряних куль “Повітряні пригоди“. В рамках фестивалю проходять різні благодійні акції, показові польоти, вечірні шоу та інші заходи.

povitriana_kulia_ukraine1

Київське повітроплавне суспільство – один з лідерів в Україну в повітроплавному туризмі. Пілоти цього товариства літають над таким містами: Макарів, Біла Церква, Чернігов, Кам’янець-Подільський, Львів.

У Білій Церкві періодично відбувається масштабний, триденний фестиваль повітряних куль “Олександрійська феєрія“.

Кам’янець-Подільський центр повітроплавання “Триглав” створений за ініціативою активістів і любителів повітроплавання в 2005 році. Тут щороку проходить Фестиваль повітряних куль. 18-20 травня 2018 року в Кам’янець-Подільському пройде черговий Фестиваль повітряних куль.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Програма фестивалю включає в себе повітроплавальну фієсту, де всі бажаючі зможуть здійснити оглядовий політ на повітряній кулі.

povitriana_kulia_ukraine2

LvivAir за проханням бажаннючих проводить політ на повітряній кулі над Олеським замком і іншими замками “Золотої підкови” Львівщини, над Карпатами, у Трускавці, Східниці, Славському та іншими місцями Львівщини.

Компанія організовує польоти протягом всіх пір року за бажанням замовника по всій території Західної України (окрім заборонених зон для польотів, що вказані на авіаційних картах).

Важливою умовою для здійснення польоту є сприятлива погода – вітер не більше 5м/с. і відсутність опадів. Польоти, як правило, здійснюються зранку (2-3години після сходу сонця) і ввечері (2-3 години до заходу сонця). Одяг має бути зручним і теплим по погоді.