Найкращі напрямки для мандрівників, залежних від інтернету

Протягом останніх років робота на відстані або фріланс набирає більшої популярності, і тому багато туристів змушені виконувати свої посадові обов’язки навіть під час мандрівки.

Для туристів, які бажають відвідати країну, в якій без проблем можна користуватись доступом до інтернет складено список напрямків, які ідеально підходять для мандрівки.

Балі в Індонезії

baliinindonesia

Індустрія туризму в першу чергу орієнтована на південь, а також на інших частинах острова. Основними туристичними місцями є місто Кута з його пляжем, а також його зовнішні околиці Легіан і Семіньяк – незалежні містечка, східне узбережжя міста Санур – єдиний туристичний центр, Убуд у напрямку центру на острові, на південь від Міжнародного аеропорту Нгура Рай, Джимбаран і нові розробки Нуса Дуа і Пеката.

Лондон у Великобританії

londonuk

Лондон є одним з провідних туристичних напрямків у світі, і в 2015 році він був визнаний найбільш відвідуваним містом у світі з понад 65 мільйонами відвідувань. Станом на 2016 рік Лондон став найкращим у світі місцем призначення за рейтингом користувачів TripAdvisor.

Чіангмай у Таїланді

chiangmaitinhailand

Основними причинами, які зробили Чіангмай туристичною пам’яткою, є рельєф, клімат і історія культури.

Лісабон у Португалії

lisboninportugal

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Лісабон визнаний глобальним містом альфа-рівня за групою досліджень глобалізації та світових міст (GaWC) через його важливість у сфері фінансів, торгівлі, медіа, розваг, мистецтва, міжнародної торгівлі, освіти та туризму. Лісабон є єдиним португальським містом, окрім Порту, який визнається глобальним містом.

Місто є дев’ятим найбільш відвідуваним містом в Південній Європі, після Риму, Стамбула, Барселони, Мілана, Венеції, Мадрида, Флоренції та Афін, з 3 320 300 туристів у 2017 році.

Барселона у Іспанії

barcelonainspain

Барселона була 20-м найвідомішим містом у світі від міжнародних відвідувачів і п’ятим найбільш відвідуваним містом в Європі після Лондона, Парижа, Стамбула та Риму.

Барселона є всесвітньо відома своїми численними зонами відпочинку, одним з кращих пляжів у світі, м’яким і теплим кліматом, історичними пам’ятками, включаючи вісім об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і розвинутою туристичною інфраструктурою.

Нью-Йорк у США

newyorkusa

Туризм є життєво важливою галуззю для Нью-Йорка, де спостерігається зростаючий обсяг міжнародних та внутрішніх туристів. Основні туристичні напрямки включають: Таймс-сквер, Театральні постановки Бродвею, Емпайр-Стейт-Білдінг, статуя Свободи, Острів Елліс, штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй і багато іншого не менш цікавого.

Бангкок у Таїланді

bangkokthailand

Бангкок є одним з провідних туристичних напрямків у світі. Багатогранні визначні пам’ятки Бангкока, атракціони та міське життя привабливі для різноманітних груп туристів. Королівські палаци і храми, а також кілька музеїв становлять його основні історичні та культурні пам’ятки. У магазинах і ресторанах пропонується широкий вибір і ціни. Місто також славиться своїм динамічним нічним життям.