Авіакомпанії повідомили про нові правила перельотів

Цю інформацію повідомила агенція новин Reuters з посиланням на основні правила для співробітників авіаперевізення. Вище перелічені авіапревізники оголосили своїм співробітникам про те, що пасажирам може бути відмовлено в посадці на борт літака при відсутності захисної маски. Проте, саме носіння цього засобу захисту всередині літака є складнішим.

Пілоти авіакомпанії American Airlines повідомили також те, що якщо пасажир уже на борту, то правило носіння захисного покриття для обличчя буде більш м’яким. Бортпровідник може оголошувати інформацію про необхідність носіння маски, але не буде примушувати до цього.

При цьому представник авіакомпанії Джошуа Фрід повідомив, що American Airlines, як і інші авіакомпанії США, вимагають від пасажирів носіння маски на борту літака, і дотримання цієї вимоги забезпечується на пункті виходу на посадку.

aviationcoronavirus

В United Airlines також відзначили, що питання, які стосуються недотримання пасажирами вимог, будуть розглянуті при виході на посадку. Однак на борту літака бортпровідників рекомендується використовувати послаблення, якщо з’являється можливість пересадити пасажирів. Delta Air Lines повідомила, що дотримується такого ж підходу.

Крім того, всі три авіакомпанії передбачають ряд винятків при дотриманні правил носити захисний виріб. Наприклад, коли мова йде про маленьких дітей або людей з певними захворюваннями. Також допускається зняття маски під час прийому їжі або напоїв. Проте, великий європейський лоукостер зобов’яже пасажирів питати дозволу у бортпровідників, щоб сходити в туалет. В авіакомпанії таку вимогу пояснили тим, що компанія таким чином попереджує можливість створення черг і сприяє збереженню соціальної дистанції для уникнення зараження коронавірусом.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Канадська авіакомпанія заявила, що в економ-класі буде розсаджувати пасажирів через одного. Без масок і рукавичок на борт нікого не пустять. Під час польоту пасажирам необхідно буде самостійно обробляти свої крісла дезінфікуючими засобами – для цього вони отримають від екіпажу спреї і серветки.

Національний перевізник ОАЕ пустить клієнтів на борт літака лише після проходження експрес-тесту на коронавірус.