Різдво у містах заходу України: найцікавіші події

Різдво у Тернополі

Концерт новорічних хітів у Тернопільському драмтеатрі

tern_dra

Напередодні свята в Тернопільському драматичному театрі імені Шевченка зіграють концерт хітових пісень відомих виконавців: Елвіса Преслі, Френка Сінатри, АББИ, Мерайї Кері. Симфонічний оркестр дасть у місті лише один концерт «White Christmas» 23 грудня о 19:00.

Вартість квитків від 260 до 510 грн.

Різдвяний концерт Оксани Білозір у Тернополі

bilozirizdvo2

24 грудня Оксана Білозір запрошує на традиційний концерт «Різдво в колі друзів». У Тернополі вона виступить у Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса. Початок о 19:00.

Вартість квитків 220-390 грн.

Вистава у Тернопільському академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка

nich_pered

У головному театрі міста покажуть класичну різдвяну виставу «Ніч перед Різдвом» за Миколою Гоголем. Вистава про кохання, насичена яскравими масовими сценами, народними піснями, танцями, гумором, колядками, різдвяним вертепом.

Побачити її можна з середини і до кінця грудня майже щовечора. Відтак 24 і 25 грудня також. Тривалість – 2 години. Вартість квитків від 60 до 130 грн. Початок о 18:00 год.

Рок-концерт у креативному кластері “Nа пошті”

na_trnpl

Тернопільський ґрандж-гурт REIVA заснували у 2016 році.

Щоразу їхні виступи це шалені потоки енергії, що не залишають байдужим меломанів. У цьому неодноразово могли переконатись усі, хто мав можливість побачити цих хлопців наживо.

Цього разу REIVA запрошує усіх на свій перший сольний концерт у креативному кластері Nа пошті (вул. Коперника,4), щоб приємно і з користю провести вечір п’ятниці, оскільки 50% коштів від проданих квитків будуть направлені на потреби ЗСУ.

23 грудня, початок о 18:00. Вартість квитків 150 грн.

Різдво в Івано-Франківську

Балет в Івано-Франківській Обласній філармонія імені Іри Маланюк

babalet

Учні балетної школи-студії при обласній філармонії імені Іри Маланюк покажуть балет за мотивами повісті Чарльза Дікенса «Різдвяна пісня у прозі». Балет «Духи Різдва» на одну дію тривалістю 2 години.

23 грудня, початок о 18:00. Вартість квитків від 100 до 150 гривень.

Мюзикл в Івано-Франківському драмтеатрі

plyes

Можна чекати на колядників удома, а можна завітати до театру і побачити не лише гуцульські традиції, а й набутки з усієї нашої великої країни! Навіть автентичний бурсацький вертеп! Це все у тригодинному мюзиклі Коляда та й плєс …Ізпрежди віка.

Концерт новорічних хітів у Івано-Франківському драмтеатрі

wc_iv

У святковий вечір в Івано-Франкіському драматичному театрі імені Франка зіграють концерт хітових пісень відомих виконавців: Елвіса Преслі, Френка Сінатри, АББИ, Мерайї Кері. Симфонічний оркестр дасть у місті лише один концерт «White Christmas» 24 грудня о 19:30.

Вартість квитків від 290 до 510 грн.

Рідкісні автентичні та відомі, усіма улюблені колядки, плєси, стародавні обряди та містична історія Різдва у виконанні акторів театру занурять вас в атмосферу свята, змусять посміхнутися та замислитись над вічним.

25 грудня, початок о 17:00. Вартість квитків від 100 до 350 грн.

Події у Мистецькому просторі “Ваґабундо”

Відкриття виставки ілюстрованих історій “На Різдво про таке не говорять”

vagab

Відомий у Івано-Франківську і за його межами Олег “Mox” Гнатів уміє розповідати історії та влаштовувати перфоменси. Найближче його дійство буде у “Підземному Переході Ваґабундо” (вул. Пилипа Орлика 7). Старт 23 грудня о 18:00.

Наполегливо просять принести з собою пляшку і до пляшки на пісну вечерю. На виставці гратимуть гурти “Орбахоса” і “Duduk”.

Благодійна виставка живопису “Я говорю барвами”

На виставці будуть представлені абстрактні картини із цікавою історією.

Ільяс Мудрак – дитина віком лише 3 роки 10 місяців. Вона має особливості в розвитку – аутизм. Хлопчик відрізняється від своїх однолітків. Він не висловлюється словами, не складає речень, але бере пензлі та фарби і на полотні розквітають його почуття та емоції. Маленький художник своїми творами наче відправляє послання із свого маленького світу у наш великий.

В абстрактних формах на полотні поєднуються розмаїття барв. Кожна робота дитини відчувається емоційно. І переважно це позитивні емоції. В перші місяці війни дитина із мамою перебувала в Польщі і на кількох полотнах можна помітити кольори польського та українського прапорів. Почалося все з того, що мати дитини розмістила фото деяких з його робіт в інстаграмі і на фейсбуці. І це викликало інтерес та схвальну критику психологів та митців.

Деякі з малюнків Ільяса купили, а отримані гроші перерахували у фонд постраждалим від війни та на ЗСУ. Аналогічно і на цій виставці продаватимуть картини, гроші перерахують на ЗСУ. Відкриття виставки 24 грудня о 15:00.

Різдво в Ужгороді

Закарпатська обласна філармонія

23 грудня у філармонії виступить молодий співак з харизматичним вокалом Олег Шумей (SHUMEI). Його пісні та кавери слухають на фронті, на патріотичних заходах, у середовищі української діаспори за кордоном.

Початок о 19:00, вартість квитків 280-550 грн.

Театр ляльок “Бавка”

bavka_uzg

24 і 25 грудня об 11:00 тут покажуть “Новорічну інтермедію”. Вистава для школярів та їхніх батьків. Вартість квитків 70 грн.

Закарпатський академічний Музично-Драматичний театр

ka4ka

24 грудня о 12:00 год Донецький обласний академічний драматичний театр (Маріуполь) покаже прем’єру для глядачів Закарпаття. Нова вистава “Качка” об’єднає всіх-всіх-всіх глядачів – у казковій формі (казка – для дітей) говоритимемо на складні теми (дорослі заняття) про сенс життя (вихід у філософські категорії).

Заради походу до театру тепер не треба шукати, із ким залишити дитину. На виставу «Качка» можна й варто ходити всією родиною (більш того, всім широким родинним складом, включно із дітлахами, бабусями та дідусями).

Вартість квитків 150 грн.