Туристична Україна: список найкращих міст для подорожей

turistichna_ukraina

Нашій рідній Україні пощастило з географічним розташуванням: дуже просто на одні вихідні дні поїхати в засніжені Карпати, а на наступні – вже милуватися безкрайнім морем в Одесі.

Також Україна – країна мальовничих місць і дивовижної природи. Киплячі життям міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і привітне ставлення людей допомагають зробити Україну особливим місцем, незалежно від економічних і політичних проблем.

Кожне місто України прекрасне і унікальне по-своєму. Пропонуємо Вам відправитися в найкрасивіші та найпопулярніші туристичні міста України, адже країна приваблює мандрівників завжди.

Вінниця

vinnicya_turist

Друга назва міста Вінниці – місто-фонтан. І це зовсім не дивно, адже фонтанчики розташовані скрізь. Одним з найвідоміших фонтанів у місті є «Світломузичний фонтан Рошен».

Пізнати Вінницю неможливо без прогулянки по центру міста ‒ вулиці Соборній. Саме тут можна помилуватися найдавнішими пам’ятками: Преображенським собором, білосніжним костелом Діви Марії, готелем «Савой». Тут також є музей Пирогова, Коцюбинського, краєзнавчий музей, комплекс «Мури» та музей ретро-техніки «Автомотовелофоторадіо»

Виявляється, у Вінниці є на що подивитися – і це не лише знаменитий фонтан, а багато дуже цікавих місцин, що Вам сподобаються, здивують, а може, вразять.

Запоріжжя

zaporizhzhya_turist

Наш рейтинг не можна складати без Запоріжжя – міста з унікальним минулим та колиски українського козацтва. У центральній частині міста розташований найбільший острів на Дніпрі – Хортиця, де для відвідувачів відкрито історико-культурний центр “Запорізька Січ”.

Івано-Франківськ

ivano_frankivsk_turist

Це місто досить часто називають перевалочним пунктом перед поїздкою в Карпати. Ми запевняємо Вас, що Івано-Франківськ незаслужено отримав це «звання», адже це місто неймовірне. Ми радимо Вам зупинитися в ньому на кілька днів і захопитися неймовірною природою і архітектурою. Івано-Франківськ вражає своїм достатком книгарень і своєю європейською «зовнішністю».

Кам’янець-Подільський

kamyanec_turist

Детального вивчення вражаючих видів і затишної атмосфери старого міста, потребує місто Кам’янець-Подільський.

Кам’янець-Подільський славиться фестивалем повітряних куль, який зазвичай проводиться в кінці весни.

З усіх куточків світу з’їжджаються туристи для того, щоб подивитися на знамениту Кам’янець-Подільську фортецю, яка є однією з найбільш захоплюючих фортець у Східній Європі. Вона прекрасно збереглася до наших днів і не перестає вражати своєю монументальністю і величчю. Саме завдяки цій фортеці місто називають “музеєм під відкритим небом”.

Київ

kiiv_turist

Київ – колиска української історії, зосередження величних пам’яток архітектури, мальовничих місць і куточків відпочинку найвищого рівня. Золоті куполи величних церков, багата історія, еклектична архітектура і безперервне міське життя роблять Київ привабливим місцем для всіх мандрівників, які відвідують Україну.

Київ – одне з найвідоміших міст в Східній Європі. Його пам’ятки включають в себе два об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерську Лавру (Монастир Печер) і Софійський собор. Є також Андріївський узвіз – історична вулиця, вимощена бруківкою, – і вражаючий горгулійський Будинок з химерами.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Луцьк

luck_turist

Луцьк дуже часто називають містом-фортецею, хоча, незважаючи на свою багату історію, він залишається молодим і блискучим містом. Відвідайте старовинні церкви і монастирі, замки епохи Середньовіччя і чудові собори.

Львів

lviv_turist

Це колоритне місто з багатою історією. Львів – казкове і чарівне місце. Напевно, кожен, хто побував у Львові, пам’ятає п’янкий аромат кави і шоколаду на мощених вуличках. Старовинні будиночки, цікаві музеї, верхівки церков – все це повинен побачити кожен турист України і світу.

Львів – культурна столиця України, де найбільш вражаюча архітектура з усіх міст країни. Він може похвалитися чудовим, охоронюваним ЮНЕСКО, старим містом, яке славиться красивими вузькими вуличками, прекрасними церквами, захоплюючими музеями і особливою атмосферою.

Це затишне і гостинне місто, що пропонує широкий вибір тематичних ресторанів, барів і яскраве нічне життя. Незалежно від сезону, місто популярне серед українців, які приїжджають сюди на вихідні, щоб відчути атмосферу цього міста.

Мукачево

mukachevo_turist

Мукачево є чудовою відправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гір, включаючи озеро Синевир і мальовничий водоспад Шипіт. Це чарівне маленьке місто в західній частині Закарпаття – компактне старе місто, що славиться австро-угорською архітектурою, і підноситься над вражаючим мукачівським замком, який стоїть на прилеглому пагорбі. І саме цей замок Паланок в даний час є родзинкою українського туризму.

Одеса

odesa_turist

Одеса – це самобутнє місто, в якому можна вічно відкривати щось нове і незвичайне. Місто Одеса – один з найбільших морських портів і торгових центрів України. Центральна частина міста сповнена пам’яток, в той час як любителі архітектури можуть милуватися прекрасними палацами і унікальним поєднанням стилів будівництва.

Для любителів моря Одеса пропонує кілометри чорноморських пляжів і безліч розваг як вдень, так і вночі. Одеса унікальна тим, що побачити пам’ятки тут можна на кожному кроці. Придбайте квиток в Одеський театр опери та балету, прогуляйтеся по затишних мощених вуличках і мальовничих набережних, відвідайте одеські ресторанчики і відомі пам’ятники архітектури.

Переяслав-Хмельницький

pereyaslav_hmelnickii_turist

Це місто часто згадується як місто музеїв, адже саме Переяслав-Хмельницький є місцем, де розміщується безліч артефактів. Серед них Музей хліба, Музей Рушника, Музей космосу і Музей української національної сукні. Але найбільш вражаючим з них є великий Музей народної архітектури та сільського життя під відкритим небом, що експонує унікальні об’єкти з найдавніших часів до початку 20-го століття.

Ужгород

uzhgorod_turist

Ужгород – жвавий центр Закарпатської області та «ворота» в Карпатські гори. Його історичну приналежність видно по всьому центральному району Ужгорода, де можна побачити чеські будівлі, що стоять поруч з класичними угорськими особняками, або православні, католицькі і греко-католицькі церкви в безпосередній близькості. Це варто побачити!

Умань (Софіївський парк)

uman_turist

Найперше, що варто побачити в Умані, це – Софіївський парк, який є одним з найяскравіших прикладів європейського садово-паркового мистецтва, що відноситься до початку XIX століття. Він був заснований польським дворянином Станіславом Потоцьким як подарунок на день народження його дружині Софії.

Величезний парк є домом для водоспадів, озер, статуй, фонтанів, античних гротів і штучних руїн, а також – ідеальним місцем для розслаблюючої прогулянки в оточенні природної краси.

Харків

harkiv_turist

Харків – колишня столиця України, а тепер Місто студентів. У місті панує унікальна історія, в ньому відбувається неймовірне зосередження освіти і культури, а ще тут особлива енергетика і ритм.

Площа Свободи – одна з найбільших площ в Європі, а будівля “Держпрома” – один з найвідоміших прикладів конструктивістської архітектури. Обов’язково подивіться на найвідоміші пам’ятки міста, наприклад, на чудовий Успенський собор і Покровський монастир.

Чернівці

chernivci_turist

Чернівці – одна з перлин Західної України. Це те саме місто, яке потрібне для романтичних прогулянок з чарівними кав’ярнями в віденському стилі. Любителі архітектури в стилі модерн можуть досліджувати елегантні фрески і приголомшливі інтер’єри в Чернівцях.

Резиденція Митрополитів – найяскравіша пам’ятка Чернівців. У сьогоднішні дні в ньому розташований головний корпус Національного університету Юрія Федьковича.

Чернігів

chernigiv_turist

Чернігів – одне з найдавніших міст України. Тут унікальні зразки середньовічної слов’янської церковної архітектури і одна з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, який був завершений в 11 столітті і містить приголомшливі фрески і старовинні інтер’єри.

Ось такою є туристична Україна. Тож, українці та мандрівники всього світу – беріть інформацію до уваги! До речі, крім цих міст в нашій країні ще є безліч красивих природних чудес, гідних відвідування.