Між Дніпром і Запоріжжям збудують аеропорт

omelian

В Україні планують збудувати ще один аеропорт. Цього разу між Запоріжжям та Дніпром. «Минулого року ми закінчили будівництво автомагістралі Дніпро-Запоріжжя, відповідно, буде зручно доїхати до нового аеропорту.В середньому будівництво аеропорту займе від 2 до 3 років», – розповів міністр транспорту на інфраструктури України Володимир Омелян. Наразі Мінінфраструктури погоджує документацію з будівництва. Також міністр наголосив, що новий аеропорт не впливатиме на роботу летовищ у Дніпрі та Запоріжжі.

«Як в Дніпрі, так і в Запоріжжі аеропорти обмежені умовами міста. Вони розташовані в містах, і їхній розвиток ускладнений або практично неможливий. Я вже навіть не коментую окремі питання власності цих аеропортів. Конгломерація, про яку ми говоримо – Дніпро, Запоріжжя та Кривий Ріг – має більшу кількість населення, ніж Київ. А тому всі аеропорти будуть успішно працювати», – каже Омелян.

Раніше Омелян повідомляв, що будівництво нового аеропорту почнуть у 2019 році. Селище Солоне розташоване на відстані 40 кілометрів від Дніпра та 60 кілометрів – від Запоріжжя.