Лижні курорти українських Карпат для новачків

Більшість гірськолижних курортів розрахована на лижників які катаються на професійному рівні. Але, не зважаючи на це, в Україні є надзвичайно красиві місця, які пропонують послуги мандрівникам, хто хотів би спробувати відчути той надзвичайний викид адреналіну від катання на лижних курортах України, а саме тих, що цікаві та водночас бюджетні, – вони у Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Гірськолижний курорт Пилипець

pylypets_zima

Гірськолижний курорт знаходиться в Міжгірському районі в селі Пилипець. Завдяки досить пологим і красивим спускам цей курорт давно користується заслуженою любов’ю багатьох лижників і сноубордистів. Тут прокладені найдовші в Україні траси різної складності – круті й рівні, а пологі схили призначені для навчання звичайних любителів лижного спорту і «чайників».

Крім цього Пилипець припаде до смаку і любителям природних та архітектурних пам’яток, адже тут можна помилуватися одним з найкрасивіших водоспадів Закарпаття – Шипіт, зійти на одну з вершин тутешніх гір і побачити незабутні місцеві пейзажі.

Гірськолижний курорт Рахів

rakhiv_kurort

Гірськолижні траси Рахова розміщені майже в самому центрі Європи, про це свідчить стела, яка вказує на точний географічний центр Європи. Для професійних лижників траси не мають особливого інтересу, адже їх тут лише дві довжиною 350 і 800 метрів. Проте, це курорт особливо сподобається новачкам і любителям гірськолижних спусків. Тут також можна прогулятись горами пішки, на санях або снігоході. Любителі екстриму можуть підкорити неприступну Говерлу.

Гірськолижний курорт Подобовець

podobovets_zima

В селі Подобовець на Закарпатті, в найбільш підвищеній його частині роташований курорт. Навколо курорту можна побачити незаймані гірські пейзажі, які так захоплюють туристів. Проте тут нестабільні погодні умови і сніг може розтанути вже у лютому. Тут є кілька простих пологих трас для недосвідчених лижників і 3 головних крутих спуски для більш досвідчених. Цікаві ділянки трас, звані «трубами», перебувають у лісі.

Красія

krasiia_zima

У Великоберезнянському районі в селі Вишка розміщений курорт на якому траси, в основному середньої складності, для досвідчених лижників, але є траси і для початківців. Траси Красії довжиною від 300 метрів до 2 кілометрів. Тут знаходиться найдовша траса в Україні.

Курорт розташований серед найкращих Закарпатських пам’яток. Тут можна відвідати термальні джерела, мармурові печери, сироварню, виноградники, монастирі і старовинні замки.

Гірськолижний курорт Ворохта

vorokhta_zima

Близько 100 кілометрів від Івано-Франківська розташований ще один цікавий гірськолижний курорт українських Карпат — Ворохта. Головною відмінністю від інших курортів є те, що тут розташовані якісні траси для новачків. Колишня слава Ворохти, як бази для екстремалів вже минула. Тутешні трампліни вже не експлуатуються, тому професіоналам тут буде не цікаво. А ось одна з кращих лижних шкіл робить курорт привабливим для початківців лижників.

У Ворохті функціонує кілька різноманітних трас, але всі вони орієнтовані саме на новачків і любителів.

Гірськолижний курорт Полянскі

polanski

Село Поляна неподалік від Сваляви – відомого у Закарпатті курортного міста. Тутешній курорт Полянскі позиціонує себе місцем відпочинку для лижників-новачків і для сноубордистів. Тут три різні траси. Одна з них – саме для початківців. Біля неї окремий бугельний витяг довжиною 100 м. Крім того, тут готові навчати дітей від двох років.

Ціни на катання залежать від того, коли ви відпочиваєте: від початку грудня до 23 числа, будні дні – “низький сезон”. А усі вихідні та час з 24 грудня по 22 січня – “це високий сезон”.