Захоплюючі фарби світу

kolorova_planeta.jpg (100.66 Kb)

Захоплюючі пейзажі, дивовижні скельні утворення, великі пустелі і величні льодовики - у всіх цих місцях людина може відчути себе зовсім маленькою. Тут можна забути про сірі будні, зосередитися на контакті з навколишньою красою і прислухатися до себе. Пропонуємо Вашій увазі унікальні місця, де Ви відчуєте грандіозність навколишнього світу, Вам здасться, що час зупинився, а природа неймовірно почаклувала з фарбами.

Національний парк Арки, США.

park_arki.jpg (65.02 Kb)

Американський Національний парк Арки розташований в східній частині штату Юта і займає площу 309 квадратних кілометрів. Дуже гарні природні скельні арки утворилися в результаті процесів ерозії і вивітрювання, які тривають тут ось уже 150 мільйонів років. Ці арки стали справжнім символом штату Юта - навіть на реєстраційних номерах автомобілів зображені скельні арки.

park_arki2.jpg (.12 Kb)

Арки на перший погляд виглядають крихкими, але насправді вони відмінно протистоять дії різних атмосферних явищ. Найвідоміші скельні утворення - це Витончена арка, Баштова арка, Подвійна арка, Північне вікно і Південне вікно.

Салар-де-Уюні або солончак Уюні, Болівія.

solonchak_uyuni.jpg (71.94 Kb)

На плато Альтіплано в Андах, на висоті 3653 метрів над рівнем моря, можна побачити незвичайний білосніжний пейзаж - це солончак Уюні. Колись тут було солоне озеро, а тепер це просто соляна пустеля. Уюні разом з озерами Тітікака і Поопо - це те, що залишилося від озера Баллівіан з часів плейстоцену. Це місце в Болівії площею в 10 582 квадратних кілометра є одним з найбільш плоских місць на Землі.

solonchak_uyuni2.jpg (28.64 Kb)

Особливо захоплюючий солончак Уюні під час сезону дощів - з листопада по березень - тоді його поверхня нагадує гігантське дзеркало.

Південна Моравія, Чехія.

moraviya.jpg (84.87 Kb)

Південна Моравія є, ймовірно, одним з найбільш мальовничих регіонів у Центральній Європі. Тут Ви знайдете фантастичні пейзажі, чудові замки, багатий місцевий фольклор і знамениті пагорби, вкриті густими лісами і численними виноградниками.

moraviya3.jpg (71.41 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

moraviya2.jpg (83.84 Kb)

Нескінченними є барвисті поля Моравії. Дивно, але цей пейзаж нагадує виткану людиною килимову доріжку, а не справу матінки-природи. Наша планета не втомлюється нас дивувати.

Пік-Дистрикт, Великобританія.

pik_distrikt.jpg (77.33 Kb)

Пік-Дистрикт - гориста місцевість в південній частині Пеннінських гір в центральній і північній Англії. Пік-Дистрик частково розташований в графстві Дербішир. Це дуже красиве місце з пагорбами, перевалами і нескінченними торфовищами.

pik_distrikt2.jpg (54.52 Kb)

Ідеальне місце для любителів піших прогулянок або їзди на гірських велосипедах. Тут знаходиться найдовший туристичний маршрут, протяжність якого становить 431 кілометр.

Пустеля Наміб, Намібія.

namibiya.jpg (62.46 Kb)

В дружній, безпечній і надзвичайно мальовничій Намібії, туристів чекає найстаріша в світі пустеля Наміб. Розташована на узбережжі Атлантичного океану пустеля, без сумніву, є одним з найбільш унікальних куточків нашої планети.

namibiya2.jpg (60.96 Kb)

Ніде в світі Ви не знайдете таких високих дюн - до 300 метрів у висоту і такого кольору пісків - від абрикосового до криваво-червоного. Пустеля виглядає казково, і здається, що вона тягнеться до нескінченності (більш ніж на 30 кілометрів). Площу пустелі Наміб можна порівняти з площею Чехії - 81 000 квадратних кілометрів.

Доломіти, Італія.

dolomiti.jpg (106.46 Kb)

Доломіти складаються з скелястих груп - вапняку і доломіту, розділених глибокими долинами і високими перевалами. Гострі скелясті утворення, які, здається, ось-ось проткнуть небо, є результатом ерозії - процесу, який формував місцевий ландшафт протягом декількох тисяч років.

dolomiti2.jpg (58.86 Kb)

Відмінною особливістю Доломітів є те, що вони не представляють собою чіткий, яскраво виражений гірський ланцюг, а складаються з скелястих груп.

Ландманналаугар, Ісландія.

landmannalaugar.jpg (74 Kb)

В Ісландії, недалеко від вулкана Гекла, є дивовижне місце - Ландманналаугар. Саме тут знаходяться гарячі джерела, які булькають, як вода в каструлі. Красива місцевість радує око, а часом здається, що природа просто не могла створити такими барвистими камені і землю.

landmannalaugar2.jpg (76.18 Kb)

Одна з місцевих гір з цікавою назвою Бренністейнсалда, що в перекладі означає «хвиля сірки», вважається найкрасивішою і найбарвистішою у всій Ісландії.

Ватнайокутль, Ісландія.

vatnok2_1.jpg (93.33 Kb)

Ще одне унікальне місце в Ісландії, Ватнайокутль, - найбільший національний парк в Європі і другий за величиною льодовик на континенті. Його головна визначна пам'ятка - незвичайні крижані печери.

vatnok2_2.jpg (95.4 Kb)

Кращий час, щоб побачити ці неймовірні утворення, вкриті тисячолітнім крижаним покривом, - це період з грудня по березень.

Острів Скай, Великобританія.

isle_of_skye.jpg (74.61 Kb) isle_of_skye_2.jpg (79.02 Kb)

Острів Скай ще називають - Островом Туманів. Це найпівнічніша точка Внутрішніх Гебридів. Все побережжя усіяне затоками, затишними пляжами і півостровами. Тут можна також побачити скелю Сторр - висотою більше 1000 метрів над рівнем моря, а також мальовничі водоспади і старовинні замки.

Бещади (Бескиди), Польща.

bieszczady.jpg (63.18 Kb)

Бещади - це найкрасивіші дикі гори в Польщі, частина великої дуги Східних Карпат. Простягаються від Лупківського перевалу (Польща) до Торунського перевалу (Україна). У західній частині Східних Бескидів є гора Тарниця - 1346 метрів заввишки, яка стала улюбленим місцем туристів. В Бещадах можна знайти куточки незайманої природи. Красиві ліси, дикі тварини, птахи і практично не населена місцевість, роблять це місце ідеальним для одиноких прогулянок і «підглядання» за дикою природою.

bieszczady2.jpg (67.02 Kb)

У Бещади найкраще приїжджати на початку осені - це ідеальний час для відпочинку в цій частині Карпат.

Ось такі неймовірні, за красою та забарвленням, пейзажі оточують нас. А щоб побачити все це на власні очі - відправляйтеся у подорож.