Найпопулярніші міста і курорти для відпочинку у 2022 році

Туристична платформа Tripadvisor оприлюднила свій щорічний список десяти найпопулярніших напрямків у світі. Так, цього року лідером стане столиця Об’єднаних Арабських Еміратів Дубай.

У списку популярних туристичних напрямків розмаїття: як великі європейські міста, так і тропіки, пустелі. Топ-10 найпопулярніших напрямків світу виглядає так:

  1. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати
  2. Лондон, Великобританія
  3. Канкун, Мексика
  4. Балі, Індонезія
  5. Крит, Греція
  6. Рим, Італія
  7. Кабо-Сан-Лукас, Мексика
  8. Стамбул, Туреччина
  9. Париж, Франція
  10. Хургада, Єгипет

Чому Дубай?

«Місце має популярність регулярно. Рейтинг Дубаю повільно зростав у рейтингу Travellers’ Choice Awards від Tripadvisor протягом останніх кількох років, а тепер став номером один. Дубай – це ультрасучасне місто, у якому є все: золоті пляжі, ресторани світового класу та чудові готелі. Оскільки рейтинг ґрунтується на відгуках про місця, куди можна поїхати, зупинитися та чим зайнятися в місцях відпочинку, він вважається найкращим. Найкраще у світі означає, що місце призначення отримує зіркові відгуки мандрівників у всіх його туристичних секторах», – пояснив директор Tripadvisor Джастін Рід.

Об’єднані Арабські Емірати, відкрили заявки на туристичні візи для вакцинованих мандрівників з усіх країн, крім десяти африканських. Пасажири, які прибувають до Дубая з більшості країн, повинні надати негативний результат ПЛР-тесту, отриманий протягом 72 годин перед прибуттям, втім, є країни, для яких скоротили цей час до 48 годин перед прибуттям.

Як вибирали локації?

За методологію сервісу, при утворенні рейтингу враховували якість та обсяг оцінок за період з 1 листопада 2020 року по 31 жовтня 2021 року, серед напрямків, що стабільно забезпечують найкращі загальні враження для мандрівників.