Віртуальні квіткові фестивалі з усього світу

Однак через обмеження, пов’язані з пандемією вірусу COVID-19, в 2020 році ми не можемо насолоджуватися квітучими рослинами наживо, проте є доступ до їхніх зображень завдяки інтернету і ініціативі відповідних служб, за красою можна спостерігати не виходячи з дому.

bellsinthedockywoodforest

Національний трест визначних пам’яток або природньої краси, відомий просто як Національний трест, є незалежною благодійною організацією та організацією членства з охорони навколишнього природного середовища та спадщини в Англії, Уельсі та Північній Ірландії опублікував в своєму офіційному акаунті на YouTube 20-хвилинне відео з квітучими дзвіночками.

floweringpoppiesinwalkercanyon

Каліфорнійський заповідник “Макова долина Антилопи” поблизу Ланкастера – куди вже багато років з’їжджалися натовпи мандрівників, щоб стати свідками захоплюючого цвітіння зараз закритий для відвідувачів. Проте, департамент парків та відпочинку Каліфорнії встановив живу камеру цвітіння з надією, що люди насолодяться вражаючим видовищем з дому.

floweringpoppiesinwalkercanyon1
cherryblossomtreesinwashington

Національний фестиваль цвітіння вишні – весняне святкування у Вашингтоні, округ Колумбія, подарунок японських вишневих дерев від мера Юкіо Озакі міста Токіо до міста Вашингтон між США та Японією. Великі та барвисті гелієві кулі, поплавці, маршові групи з усієї країни, музика та вистави все є частиною парадного фестивалю та інших заходів. Організатори заходу скасували проведення фестивалю в 2020 році через занепокоєння, пов’язані з тривалою пандемією коронавірусу. А за цвітінням вишневих дерев у Вашингтоні можна помилуватися на офіційному сайті фестивалю National Cherry Blossom Festival.

cherryblossomtreesinwashington1
flowerfestivalstakeplaceinkeukenhofpark

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

І безумовно, один з найвідоміших квіткових фестивалів проходить на території парку Кекенхоф, розташованого в Нідерландах, між Лейденом і Харлемом, в невеликому містечку Ліссе. Знамениту виставку квітів парку довелося скасувати, але замість цього була запущена віртуальна екскурсія Keukenhof Virtually Open.

flowerfestivalstakeplaceinkeukenhofpark1