Соляна копальня. Печера під Краковом

wielychka_zastavka

В Польщі під Краковом в 10-ти клометрах є містечко Величка, де сховані родовища кам’яної солі. Це все залишило після себе море яке висушилось ще міліони років тому. Сама розробка копальні велася від 13 до 20-го століття, також це місце відображає розвиток технологій та методів видобутку солі протягом семи століть. Її загальна довжина становить аж 200 кілометрів. Печера складається з коридорів та галерей на семи підземних рівнях глибиною від 57 до 198 метрів глибиною. Також ця печера входить до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

wielichka_1
velychka_2
velychka_3
velychka__4
wielychka_zastavka
Мандрувати цим підземним кристальним королевством одне задоволення. Під час прогулянки Ви пройдетесь крізь довгі загадкові коридори, величні зали, підземні переходи та озера, мости які пролягають через, здавалося б, бездонні ями. І весь час, по дорозі, Вас будуть супроводжувати то скульптурні композиції, то статуї то об’ємні картини з підсвідкою і все це зроблено із солі.

velychka_5
velychka__6

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

velychka_7
velychka_8
wielychka_9
velychka_10

Шахтери в цій копальні були віруючим людьми тому тут нерідко можна зустріти ікони та маленькі капличкі. Також в печері є функціонуюча зала для вінчання в ній також проводять екскурсії на польській, російській, німецькій та англійській мовах.

velychka_11
velychka_12
velychka_13
velychka_14

Взгалі, як будете відпочивати в Польщі обов’язково відвідайте це місце. Туди не важко дібратися, Величка є в десяти кілометрах від Кракова, туди їде як і електричка так і маршрутне таксі. Адрес: Trasa Turystyczna sp. z o.o., 32-020 Wieliczka, ul. Danilowicza 10, Polska