Сім чудес світу, які можна відвідати онлайн

Наприклад, використовуючи онлайн-карти Google, зняті з висоти пташиного польоту, можна побачити наступні чудеса світу:

Тадж-Махал і Індії

tajmahal

Тадж-Махал – мавзолей із білого мармуру на південному березі річки Ямуна в індійському місті Агра. Комплекс включає мечеть та гостьовий будинок в офіційних садах, обмежених з трьох боків кренельованою стіною. Багато хто вважає його найкращим зразком архітектури Маголів та символом багатої історії Індії.

Велика Китайська стіна

greatwallofchina

Велика Китайська стіна – збірна назва серії фортифікаційних систем, побудованих загалом через історичні північні кордони Китаю для захисту та консолідації територій китайських держав і імперії проти різних кочових груп степу та їхніх держав. Сьогодні оборонна система Великої стіни загальновизнана як один із найбільш вражаючих архітектурних подвигів в історії.

Колізей в Римі, Італія

colosseum1

Колізей побудований з вапняку з травертину, туфу (вулканічної скелі) та бетонного облицювання цегли, це був найбільший амфітеатр, який коли-небудь будувався на той час і мав від 50 000 до 80 000 глядачів. Колізей також зображений на італійській версії монети на п’ять центів євро.

Чичен-Іца в Мексиці

chichenitza

Чичен-Іца – велике доколумбове місто, побудоване людьми майя періоду Класичного Терміналу. Археологічна пам’ятка знаходиться в муніципалітеті Тінум, штат Юкатан, Мексика.

Чичен-Іца є одним з найбільш відвідуваних археологічних пам’яток Мексики з понад 2,6 мільйонами туристів у 2017 році.

Петра в Йорданії

petrajordan

Петра – історичне та археологічне місто на півдні Йорданії. Петра лежить навколо Джабала Аль-Мадби в басейні, оточеному горами, що утворюють східний фланг долини Араба, що пролягає від Мертвого моря до затоки Акаби.

Статуя Христа Спасителя в Ріо-де-Жанейро, Бразилія

statueofchristthesavior

Статуя арт-деко Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро створена французьким скульптором Полом Ландовським і Бразильським інженером Хейтор да Сілва Коста у співпраці з французьким інженером Альбертом Какотом. Румунський скульптор Георге Леоніда ліпив обличчя. Статуя є символом християнства у всьому світі а також стала культурною іконою в Ріо-де-Жанейро і в Бразилії, занесена до списку однієї з New7Wonders світу.

Мачу-Пікчу в Перу

machupicchu

Мачу-Пікчу – цитадель інків 15 століття, розташована у Східній Кордильєрі на півдні Перу, на гірському хребті. Річка Урубамба протікає повз неї, прорізаючи Кордильєру і створюючи каньйон з тропічним гірським кліматом.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У 2007 році Мачу-Пікчу був визнаний одним із Нових Семи чудес світу у всесвітньому Інтернет-опитуванні.