У Києві відбудеться концерт, присвячений Володимиру Івасюку

Прихильники “Червоної рути” на місці? Якщо так, то сьогодні на вашій вулиці свято, адже у Києві відбудеться концерт, присвячений Володимиру Івасюку! Гортайте далі, щоб дізнатись деталі.

Коротко про Володимира Івасюка

Ім’я Володимира Івасюка нерозривно пов’язане з українською музикою. Його пісні, наповнені щирими емоціями та глибоким сенсом, стали не просто хітами, а справжнім феноменом, що й досі хвилює серця людей.

Справжня легенда української естради, Івасюк розпочав свій творчий шлях у юному віці. Його “Червона рута”, написана у 1968 році, зачарувала світ витонченою мелодією та поетичними образами, ставши візитівкою української музики.

“Пісня буде поміж нас”, “Водограй”, “Залишені квіти” кожен твір Івасюка вражав глибиною почуттів та красою мелодії. Він майстерно поєднував український фольклор з сучасними музичними жанрами, створюючи справжні шедеври.

Життя Івасюка обірвалося трагічно у 28 років за невідомих обставин. Попри це, його творчість продовжує жити. Яскравим підтвердженням цього є той факт, що піснями композитора і досі заслуховуються як молодь, так і люди більш старшого віку.

Що буде на концерті, присвяченому Володимиру Івасюку?

Подію приурочено до 75-річчя Володимира Івасюка. Ініціатор і автор концерту Кирило Стеценко вперше гратиме на сцені філармонії твори Володимира Івасюка для скрипки і фортепіано. Ноти були подаровані виконавцю родиною композитора.

“Саме тепер настав час визнати, що Володя був не лише генієм естрадної пісні – він справді мав крила видатного творця високої академічної музики, які так брутально обтяли йому московитські найманці, коли нашому Орфеєві було тільки 30”.

Кирило Стеценко

Крім цього, на концерті ви зможете почути композиції М. Вербицького, М. Березовського, М. Лисенка, К. Г. Стеценка, В. Косенка,М. Леонтовича, Л. Ревуцького, В. Кирейка, К. В. Стеценка та О. Саратського.

Коли: 3 березня 2024, 19:00

Де: Національна філармонія Україні (Київ, Володимирський узвіз, 2)

Квитки: придбати квитки можна за цим посиланням 🙂