У Києві відбудеться екскурсія виставкою “Майдан. Аркан”

arkan_maidan

Усіх охочих запрошують відвідати екскурсію виставкою “Майдан. Аркан”, яку проведе художник Мар’ян Лунів. Подія запланована на 14 жовтня, 14:00 в Галереї протестного мистецтва Музею Майдану.

  • Де: Галерея протестного мистецтва Музею Майдану, м. Київ
  • Тривалість виставки: з 14 жовтня по 5 листопада
  • Коли відбудеться екскурсія: 14 жовтня о 14:00

Форму для реєстрації ви можете знайти тут.

Коротко про автора

Мар’ян Лунів — це живописець, який працює над різними художніми проєктами, включаючи серії робіт “Аркан” і “Ліси”. Він відомий своїм використанням червоних відтінків у своїх творах і спрямований на відображення ідей єдності та боротьби в мистецтві.

Що на вас чекає?

Художник Мар’ян Лунів привідкриє завісу таємниці та розповість, як старовинний гуцульський танець “Аркан”, Революція Гідності, боротьба українців за свободу і сучасне мистецтво взаємопов’язані і об’єднані загальною ідеєю.

Крім цього, він дасть декілька порад молодим митцям про те, як “не боятися кольору”, створити впізнаваний портрет, зобразивши лише очі.

На виставці ви можете побачити твори з двох серій, над якими Мар’ян Лунів працював упродовж останнього десятиліття, і вони відрізняються за використанням червоних відтінків. Ці серії називаються “Аркан” і “Ліси”. Екскурсія триватиме 30 хвилин.

Втім, не хвилюйтесь, якщо не матимете змоги відвідати екскурсію, оскільки ознайомитись з роботами митця ви зможете аж до 5 листопада включно.