Різдвяні події у Києві

Цьогоріч в Україні Різдво вперше святкуватимуть офіційно майже всі 25 грудня. Для киян і гостей столиці деякі анонси події до Різдва доступні вже з початку листопада.

У грудні для столичної публіки зіграють різні за стилями і вартістю концерти. Хоч йдеться про музичні події у середині та в кінці місяця, вони приурочені саме до Різдва. Тож відповісти на питання куди піти на Різдво у Києві допоможе відповісти Svitom.info.

Рок-концерт

Оркестр «Resonance» ексклюзивно для всіх меломанів підготував особливий подарунок: ювійлейний новорічний концерт!

Багато хто вже знає, що оркестр «Resonance» — гурт музикантів, не схожий на всі інші оркестри сьогодення.Святкова програма оркестру – це коли Джиммі Пейдж, Оззі Озборн та Курт Кобейн разом вбирають ялинку, а Джон Леннон із Міком Джаггером варять різдвяний глінтвейн. Це мелодії, що супроводжують святкування кожного меломана, до того ж у фірмовій, яскравій та несподіваній оркестровій версії «Resonance». Музиканти «Resonance» – це викладачі консерваторій, музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюючих по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

«10 років оркестру» – ювілейне симфонічне шоу від Resonance, що уособлює найкраще за весь період творчої діяльності легендарного оркестру, який є родоначальником жанру симфонічного року в Україні.

Репертуар оркестру – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музики, створеної найталановитішими людьми планети.

Час/місце: 15 грудня о 19:00, Жовтневий палац (Алея Героїв Небесної Сотні, 1). Вартість квитків: 350-1200 грн.

Концерт найкращої класичної музики

На Різдво та зимові свята варто насолодитися дивовижною музикою на концерті Fairmont Classic — Christmas. У програмі концерту зібрані зразки класичної музики, що з року в рік супроводжують зимові свята та створюють особливу казкову атмосферу.

Час зимових свят — особлива й дивовижна пора, на яку усі з нетерпінням чекають. Цей період року сповнений приємними ритуалами: переглядом тематичних фільмів, вибором подарунків для найближчих людей, прикрашанням оселі. Усе це створює навкруги відчуття справжнього свята та пробуджує віру в дива не лише у дітей, а й у дорослих людей найсерйозніших професій. Зимові свята заряджають нас силою на весь наступний рік, а також служать невичерпним джерелом натхнення. Цьогоріч нам як ніколи потрібно єднатися навколо світла!

Тема Різдва та Нового Року неодноразово ставала центральною у музичних творах композиторів різних епох. Кожен митець прагнув зобразити та підкреслити ту унікальну чарівну атмосферу, що витає навкруги у цей час. Саме з таких творів і зібрана програма концерту Fairmont Classic — Christmas. Ви почуєте концерт «Зима» з циклу «Пори року» Антоніо Вівальді, гумористичні п’єси «Fiddle-Faddle» та «Jazz Pizzicato» американського композитора Лероя Андерсона, класичні зразки справжніх аристократичних танців від короля вальсів Йоганна Штрауса, такі як «На прекрасному блакитному Дунаї» та «Віденська кров», а також безліч інших твори, що несуть в собі частинку новорічної радості та святкової магії.

Час/місце: 24 і 25 грудня о 16:00 і 19:00, Фермонт Ґранд готель (вулиця Набережно-Хрещатицька, 1). Вартість квитків: 1000-1400 грн.

Концерт різдвяних хітів Френка Сінатри

Різдвяний вечір з безсмертними хітами Френка Сінатри – один з найкрасивіших святкових концертів у Києві.

Музична подорож Америкою 50-60-х років: Jingle bells, Let it snow!, Fly me to the moon, I’ve got you under my skin, My way і багато інших відомих композицій. Повне занурення в атмосферу американського вищого світу середини XX століття. Святковий настрій, іскристий гумор, цікаві історії і факти з життя Сінатри – цей музичний захід безсумнівно стане незабутнім! Для вас гратимуть одні з найвідоміших джазових музикантів нашої країни.

Час/місце: 29 грудня о 19:00, Центр Культури і Мистецтв КПІ (просп. Перемоги, 37). Вартість квитків: 290-990 грн.

Театралізоване шоу для дітей

Шоу «Битва за Зоряне Сяйво» – це дивовижна подорож Зоряним небом. Разом зі Святим Миколаєм ви відвідаєте різні сузірʼя знаків зодіаку, навчитеся керувати стихіями та врятуєте Різдво!
У виставі беруть понад 100 артистів: актори, ілюзіоністи, повітряні гімнасти, хореографічні колективи та хор.

Вистава для дітей віком від 3-х до 12 років. Програма розрахована на дітей, але дорослим буде цікаво також.

Час/місце: 24 грудня о 13:00 і 15:00, Центр культури та мистецтв – КПІ ім. Ігоря Сікорського (просп. Берестейський, 37). Вартість: 200-600 гривень (Дітям до 4-х років безкоштовно, без надання окремого місця).

Титульне фото: Суспільне