Вони не дотримуються правил дорожнього руху, але і не створюють аварії. Зовні можна побачити цілковитий хаос і бардак, бідність і нужду. Зовні це вигладає інколи відштовхуюче, а інколи просто не піддається опису. Але при цьому в усьому проноситься тонкою ниткою відчуття захоплення і здивування. Як ?! Як вони так можуть жити? Як у них виходить?
Недарма Індію називають країною контрастів і містицизму. Там за зовнішньою буденністю і хаотичним ритмом життя, не обтяженим зайвими правилами, ховається тонке диво, гармонія і краса. Не кожен зможе відчути на собі їх вплив. Лише тільки ті, хто вміє серцем відчувати глибинну Суть.
Саме тут дуже явно можна зрозуміти, що все що відбувається не таке, яким здається. Ніде реальність не є настільки пластичною, як тут.
Вони не страждають недугами травної системи через те, що вода їхня поганої якості, а санітарно-гігієнічні норми у багатьох місцевих жителів залишають бажати кращого. Наш європейський турист, запасаючись всілякими антисептичними засобами і виконуючий всі заходи безпеки, все одно примудряється підхопити кишковий розлад. Мандрівники з жахом їдуть в місцевому таксі, спостерігаючи цілковитий хаос на дорогах, але при цьому жодної аварії не відбувається. Можна припустити, що вони так звикли і пристосувалися. А може бути справа в іншому? Може, вони просто не заморочуються? Тому що відкриті для життя і просто пливуть на хвилі довіри і радості.
Туристи, які відвідують цю країну, обвішані купою переконань, що і як має бути. І заздалегідь починають боятися, що щось може статися. Більшість спочатку вбирає для себе страхи і, приїхавши, підсвідомо шукає їх підтвердження, що б потім, повернувшись, сказати – так, все так і було! Але якщо відправити страхи гуляти геть і ризикнути, можна нітрохи надалі не пошкодувати про це.
Звичайно, слід дотримуватися елементарних заходів безпеки, бо переконання не перебудовуються за один день. Однак пам’ятайте, що те, що ви побачите, поїхавши до Індії, буде залежати виключно від ваших думок про неї і вміння не просто бачити, а сприймати серцем. Тому що Суть завжди інша, ніж здається зовнішня дійсність.
Містицизм і релігійність – невід’ємна частина культури цієї країни. Причому в найрізноманітніших її проявах. Перше, що кидається в очі – це шанування білої людини. Можливо, тут позначилася довга історія португальської окупації, а може справа в чомусь іншому. Однак не варто дивуватися, якщо місцеві захочуть сфотографуватися на фото поруч з вами. У них існує віра, що чим світліша шкіра, тим багатша людина. Мабуть фото з європейцями, посприяє і їх фінансового успіху і удачі в житті.
Релігія індусів дуже радісна, храми їх пофарбовані в яскраві, сонячні відтінки, обвішані жовтими квітковими вінками, скульптури святих теж випромінюють оптимізм і теплоту. Вони не бояться смерті і проводжають померлих в останню путь піснями і танцями. Саме життя сміється в очах кожного місцевого жителя, фарбуючи кожен прояв буття оптимістичними нотками. Не дивно, що в Індії відразу ж виникає відчуття потоку, рушійного тебе по хвилях довіри і радості.
Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола
Витоки віри в переродження, колесо сансари, карма і просвітлення так само є в Індії. Тому не дивно, що тут можна зустріти безліч цікавих особистостей, які приїхали долучиться до містики цієї країни. Тут реальність підлаштовується під твої бажання і думки, починаючи від дрібних побутових і закінчуючи побажаннями погоди. Тому варто бути обережнішим зі своїми переконаннями! Індія – це місце моментальної матеріалізації. Будь то ваші страхи або хороші мрії. Реальність просто заряджена магією. Маленькі чудеса відбуваються тут з усіма, головне зуміти їх розгледіти в низці вражень.
Приїжджаючи в Індію, не варто вірити очам, треба слухати своє серце, ступати дорогою і просто сприймати гостроту чарівних миттєвостей, проведених тут.