Любителі меду зможуть відвідати фестиваль-ярмарок «Медовий Спас»

На фестивалі буде можливість скуштувати і придбати різноманітні види закарпатського меду – весняний, липовий, акацієвий, мед із літнього різнотрав’я, лісовий, гірський та продукти бджільництва (прополіс, віск, перга, маточне молоко, пилок тощо). Крім цього відвідувачі фестивалю зможуть попробувати медові напої: квас, вино, бальзам, медові пряники, карамель, сири та вина.

med_spas

Початок святкування відбудеться 17 серпня з дегустації медового квасу, медовухи. Гості зможуть поласувати медовими пряниками. Також тут працюватиме фермерський ринок. Любителі фотографуватися зможуть відвідати оригінальну фотозону з бджілками, оглядовий вулик, живі бджоли.

На наступний день, а саме, 18 серпня о 14:00 відбудеться офіційне відкриття фестивалю, освячення меду. Організаторами фестивалю запланована концертна програма за участі вихованців ПАДІЮНу.

В заключний день свята 19 серпня відбудуться виступи творчих колективів Ужгородського району, розважальна анімація для малечі.

medovyi_spas

Місто Ужгород знаходиться на річці Уж є адміністративним центром Закарпатської області та Ужгородського району. Розташоване за 785 км від Києва, на кордоні зі Словаччиною. Місто біля підніжжя Карпат є найменшим обласним центром країни, проте має багату і давню історію. Засноване у XI столітті, ставши фортецею роду Другетів, воно опинилося під владою Угорщини, а пізніше — Австро-Угорщини. Ужгород розвивався як промисловий та культурний центр Закарпаття. У 1919 році був столицею Підкарпатської Русі у складі Чехословаччини, 1945-го перейшов до УРСР.

festival_medovyi_spas

Крім того, туристи,які відвідають фестиваль «Медовий спас» зможуть побачити і інші не менш цікаві місця міста.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Головним трофеєм міста є його замок. Ужгородський замок це фортифікаційна споруда, яка розташована поруч із центром міста, на вулиці Капітульній. В теперішній час замок використовується як краєзнавчий музей.

Також, велику кількість туристів приваблюють костел, синагога та резиденція єпископа. У 1646 році під егідою Ватикану проголошено Ужгородську унію та утворено греко-католицьку церкву на Закарпатті.