«Бумеранг» на Закарпатті вабить туристів

Вартість відпочинку також відіграє суттєву роль при плануванні відпустки. Туристам, які так і не спланували свою відпустку, в останній місяць літа, можуть відпочити в Сонячному Закарпатті на красивому чистому озері.

katamaran_bumerang

В селі Дийда, яке знаходиться на півдні Берегівського району, Закарпатської області недалеко від районного центру Берегово, а також близько десяти кілометрів від україно-угорського кордону КПП «Лужанка», знаходиться озеро Бумеранг. Таку назву озеро отримало завдяки своїй формі.

Багато століть назад, ще за часів радянської влади на околиці села діяв пісочний кар’єр. Оскільки добування піску особливо відзначилося на багатьох будівлях села кар’єр закрили і на його місці з’явилося Дідівське озеро.

Озеро стало найулюбленішим видом відпочинку мешканців з навколишніх околиць. Площа озера близько 54 га. Кілька років тому на певній частині озера обладнали пляж «Бумеранг» з лежаками, проте вхід на озеро платний. Тут для гостей пропонують стоянку автомобіля і багато чого цікавого.

Серед розваг: катер, водні лижі, «Таблетка» «5-и місний банан», катамаран, водяні кулі, поля для пляжного футболу та волейболу, ресторан і невеличкий аквапарк.

katamaran_shezlong

Багато розваг створено і для маленьких дітей, так звана дитяча зона з спеціальними басейнами.

Навпроти пляжу «Бумеранг» діє наметове містечко, яке складається з 80 секторів з різною ціновою політикою. Люди сюди приїжджають на різний період: на один день, кілька днів або на всю відпустку.

Кожний сектор обладнаний накритою бесідкою і мангалом де можна розпалити вогнище. Також тут є лежаки для загоряння, вихід до озера, сміттєвий бак, автостоянка і місце для розкладання палатки. Все це розміщено на покошеній траві. Крім цього, тут є біотуалети. Кожен сектор відгороджений сіткою.

katamaran_ozero

Це далеко не все що пропонують мандрівникам, тут є приватні території, де можна знайти житло під свій гаманець. Для подорожуючих пропонуються будинки, котеджі і інші приміщення з різними умовами і цінами з виходом і без можливості виходу на озеро. Крім цього, з однієї сторони вхід на озеро безкоштовний.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

З кожним роком кількість відпочиваючих зростає, адже тут є все для комфортного відпочинку з друзями чи у колі сім’ї. Кожен охочий знайде розвагу для себе.