Мобільний телефон – найкращий помічник

moblnii_golovna

Ваш телефон – це сучасний і реальний аналог чарівної палички. З його допомогою можна підкорити світ, не виходячи з дому. Втім, якщо Ви все-таки вирішили вийти за межі улюбленої кімнати і відправитися назустріч подорожам, не зайвим буде “наповнити” свого помічника. Так як мобільний телефон — важливий інструмент для мандрівника, то з його допомогою Ви можете переглянути інформацію, забронювати готелі та авіаквитки, знайти придорожні кафе і дізнатися будь-які дані. Пропонуємо Вам список кращих програм для подорожей.

BlaBlaCar – економна подорож

BlaBlaCar – зручний додаток для тих, хто вважає за краще подорожувати на автомобілі. З його допомогою можна знайти попутника практично в будь-яке місто. Особливо ця програма стане в нагоді під час подорожі по Європі. Відзначимо також, що у кожного водія і пасажира в додатку є особистий рейтинг. Він допоможе зорієнтуватися, з ким Ви будете проводити час в дорозі.

Airbnb — бронюємо будинок або кімнату в будь-якій частині світу

Airbnb — одна з кращих програм для індивідуальних подорожей. Вона надає найбільшу різноманітність варіантів. Для тих, хто не знає: Airbnb дозволяє людям здати вільні кімнати випадковим мандрівникам. Додаток може похвалитися 2,5 мільйонами будинків у більш ніж 190 країнах. У програми були труднощі в роботі, і іноді продовжують виникати випадкові проблеми, пов’язані з індивідуальним характером подорожей. Тим не менш, це хороший спосіб обійти рутину і спробувати щось нове.

Booking.com — бронювання готелів через телефон

Booking.com є одним з найпопулярніших і оцінених додатків для подорожей. Його головна особливість — наявність більше мільйона готелів, мотелів та інших житлових площ. Крім того, в ньому є інформація про місцеві визначні пам’ятки, пам’ятники і навіть точки доступу Wi-Fi. Також програма містить зручні інструменти, такі як автономні карти, бронювання без документів, додавання броні в календар і багато іншого. Якщо Ви плануєте поїздку, то зручно починати з цього додатка.

mobilnii_zhitlo

Google Перекладач

Не у всіх є час, щоб навчитися говорити, читати або писати на іноземній мові. Такі люди повинні знайти додаток – Google Перекладач. Він може перекладати практично з будь-якої мови на будь-яку іншу мову. Крім того, існує функція камери, яка дозволяє наводити телефон на знак або меню і отримувати миттєвий переклад. Найважливішим є наявність перекладача в реальному часі, який допоможе Вам говорити з людьми. Це один з найнеобхідних додатків для подорожей.

Google Поїздки — пошук пам’яток

Google Поїздки — один з відносно нових додатків для подорожей. Ця програма-планувальник поїздок, дозволяє розміщувати всі свої бронювання, плани та інше в одному місці. На доповнення до зберігання цих даних, додаток показує список довколишніх пам’яток, які можуть бути цікавими та актуальними для всієї родини. Крім того, додаток працює в автономному режимі, тому у Вас буде доступ до інформації навіть там, де немає доступу в Інтернет. Додаток вийшов не так давно, і це означає, що він потребує ще трохи доопрацювання. Тим не менше, для більшості користувачів його функцій буде достатньо. Важливо те, що він абсолютно безкоштовний.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Мобільний додаток «Друг»

Міністерство закордонних справ України створило сервіс та мобільний додаток «Друг», який допомагатиме українцям під час подорожей. Нова система містить карту посольств та консульств України у світі. Користувачам пропонують стислу інформацію про країну, митні правила, культурні та релігійні особливості, можливі небезпеки, що виникатимуть за кордоном.

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої Ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на Ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з Вами або з особами, яких Ви зазначили у анкеті.

Електронна реєстрація у системі складається із кількох розділів, зокрема інформації про особу, яка подорожує, маршруту подорожі, періоду перебування закордоном, інформації про близьких, які перебувають закордоном та контактної інформації в Україні.

Kayak — пошук і покупка дешевих авіаквитків

Додаток Kayak існує вже досить довгий час. Він залишається одним з найбільш використовуваних додатків для подорожей протягом багатьох років. Додаток «все в одному» дозволяє забронювати готелі, авіаквитки та орендні машини, отримати дешеві спецпропозиції. Поряд з цим, у нього є можливість вивчити місцевість, щоб Ви могли перевірити, куди хочете поїхати. Він також дозволить відстежувати Ваші, раніше заплановані плани поїздок, навіть якщо Ви не бронювали їх. Додаток включає оповіщення про ціни та прогнози цін, які допоможуть Вам знайти більш вигідні варіанти. Він робить практично все, що Вам потрібно.

mobilnii_bileti

Priceline — пошук дешевих готелів і прокатних автомобілів

Priceline – одна з найпопулярніших програм для подорожей. Додаток включає понад 800 000 готелів поряд з тисячами прокатних автомобілів і варіантами перельотів. Він володіє невеликими особливостями, такими як підтримка Google Wallet, відстеження резервування у майбутньому і багато іншого. Додаток не є бездоганним, але має популярність у сфері подорожей.

Travel Money — облік куплених товарів подорожі

Це простий бюджетний додаток, який дозволяє планувати фінансову сторону Вашої подорожі. Ви можете зберігати свої квитанції за покупки протягом будь-якої поїздки, щоб відстежувати, скільки Ви витрачаєте. Це зручно, якщо у Вас бюджетна поїздка. Крім того, такий додаток необхідний, якщо Ви у відрядженні і повинні відзвітувати за витрати. Безкоштовна версія Travel Money обмежує Вас до 50 покупок. Цього більш ніж достатньо, щоб Ви могли перевірити додаток.

Uber — зручне замовлення таксі без вказівки адреси

Uber і подібні додатки можуть допомогти Вам знайти машину в місті. Вони є гідними альтернативами орендних автомобілів для тих, хто не планує багато їздити по місту. Зазвичай ціни досить розумні, додаток доступний в багатьох країнах, а очікування, як правило, не займає надто багато часу.

Citymapper – Transit navigation (Citymapper – Метро і транспорт)

Citymapper – найкращий транспортний додаток, який будує мультимодальні маршрути з урахуванням усіх видів транспорту (включаючи велопрокат та таксі). Крім того, Ваш маршрут і час прибуття оновлюється в реальному часі, тож Ви повністю зможете налаштувати додаток під себе.

TripIt: Travel organizer (TripIt: Організація подорожей)

TripIt – додаток для планування всіх Ваших поїздок в одному місці. Ця програма здатна створити майстер-маршрут для кожної з Ваших поїздок. За допомогою цього додатка Ви зможете отримати доступ до Ваших планів у будь-який час і будь-якому місці. Крім того, програма має синхронізацію календаря, щоб Ви знали про інші заходи на дати Ваших поїздок.

mobilnii_marshrut

HERE WeGo – Offline maps & GPS (HERE WeGo – Оффлайн карти)

HERE WeGo – допоможе Вам завжди знайти потрібний шлях в місті. Додаток запропонує Вам оптимальні маршрути для будь-якого виду транспорту або пішої прогулянки. Дана програма проведе Вас до фінішної точки за допомогою голосових повідомлень.

Звичайно, список запропонованих додатків для подорожей орієнтовний і необмежений. Тож, Ви можете завантажувати ті, які Вам найбільш зручні та зрозумілі.