Відібрані альтернативні місця відпочинку Середземному морю

azores_portugal

Азорські острови в Португалії

Азорські острови є одними з двох автономних областей Португалії. Це архіпелаг, що складається з дев’яти вулканічних островів у Північній Атлантиці.

Існує дев’ять великих азорських островів і острівецький кластер у трьох основних групах: Флорес і Корво, на захід; Грасіоза, Терсейра, Сан-Хорхе, Піко і Файал в центрі; і Сан-Мігель, Санта-Марія та риф Формігас на сході.

Значно розрізняються культура, діалект, кухня та традиції азорських островів, оскільки ці колись безлюдні і віддалені острови були заселені періодично протягом двох століть.

lofoten_islands_norway_summer

Лофотенські острови в Норвегії

Лофотен – це архіпелаг і традиційний район у окрузі Нордланд, Норвегія. Лофотен славиться відмінними пейзажами з драматичними горами і вершинами, відкритими морськими і захищеними бухтами, пляжами та незайманими землями. Незважаючи на те, що лежить в Полярному колі, архіпелаг зазнає однієї з найбільших аномалій підвищеної температури у світі по відношенню до її високих широт. Море багате життям, а найбільший у світі глибоководний кораловий риф, що називається риф Риш, розташований на захід від Рёста.

Зовнішні Гебридскі острови в Шотландії

exterior_hebrides_scotland

Зовнішні Гебриди, острови в Шотландії, біля північно-західного узбережжя материкової частини Шотландії. Вони складають зону західних островів. Льюїс, північна частина острова Льюїс і Харріс, лежить в історичному повіті Росс-Шейр в історичному районі Росса і Кромарті, а решта зовнішніх Гебрідів належать до історичного округу Інвернес-Шіре.

koster_islands_sweden

Костерські острови в Швеції

Костерські острови складаються з архіпелагу, що оточує два найбільших острова, Південний Костер та Північний Костер. Пейзажі, в яких переважають гладкі коріння, свідчать про вулканічну активність та подальший знос внаслідок льодовикового періоду. Скелясті берегові лінії порушуються багатьма піщаними пляжами, найбільшими з них є Кілесенд на східній стороні Південного Костера, звідки відкривається 200-метровий Костер-фьорд.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Костер є добре відомим та популярним туристичним центром, що щороку приваблює до 90 000 туристів, відомий як один із найбільш сонячних місць Швеції. Влітку тут проводяться різноманітні заходи. У декількох пабах та ресторанах пропонується різноманітне меню, часто основане на рибних продуктах моряків, таких як креветки, устриця, раки, краби та омари.

bled_lake_slovenia

Бледське озеро в Словенії

Озеро Блед – це озеро в Джуліанських Альпах Верхнього Карніолана на північному заході Словенії, де примикає до міста Блед. Цей район є туристичним напрямком. Озеро знаходиться в 35 км від Міжнародного аеропорту Любляни та в 55 км (34 милях) від столиці Любляни.

Озеро оточує острів Блед, який має кілька будівель, основним з яких є паломницька церква, присвячена Успіння Марії, побудована в її нинішньому вигляді наприкінці 17 століття та прикрашена останками готичних фресків приблизно з 1470 р.

faroe_islands_denmark

Фарерські острови в Данії

Фарерські острови є архіпелагом між Норвезьким морем і Північною Атлантикою, на півдорозі між Норвегією та Ісландією , на північний захід від Шотландії. Острови є автономною країною в Королівстві Данія.

guernsey_channel_islands

Гернсі у Нормандських островах

Нормандські острови є архіпелагом на Ла-Манш, біля французького узбережжя Нормандії. Вони включають дві королівські залежності: Бейлівік Джерсі, найбільший з островів; і Бейлівік з Гернсі, що складається з Гернсі, Олдерні, Сарка та деяких менших островів. Вони вважаються залишками герцогства Нормандія.