Топ-8 авіакомпаній бізнес-клас яких визнаний найкращим

etihad_airways

Etihad Airways

Etihad Airways є авіаперевізником і другою за величиною авіакомпанією ОАЕ (після Еміратів). Його головний офіс знаходиться в місті Халіфа, Абу-Дабі, біля міжнародного аеропорту Абу-Дабі.

Його основна база – Міжнародний аеропорт Абу-Дабі.

garuda_indonesia

Garuda Indonesia

Garuda Indonesia є національною авіакомпанією Індонезії. Названа після священної пташиної гаруди індуїзму з національної емблеми Індонезії, розташована в міжнародному аеропорту Сокерно-Хатта в Тангеранг, поблизу Джакарти. Станом на 11 грудня 2014 року авіакомпанія визнана п’ятизірковою авіакомпанією міжнародної авіакомпанії, яка перевіряє компанію Skytrax.

qantas

Qantas

Qantas Airways є авіаперевізником Австралії та найбільшою авіакомпанією за величиною флоту. Це третя найстаріша авіакомпанія у світі, після того як KLM і Avianca були засновані в листопаді 1920 року. Міжнародні рейси пасажирів стартували у травні 1935 року.

Авіакомпанія розташована в передмісті Сидней Талісмана з його головним вузлом у аеропорту Сіднея.

british_airways

British Airways

British Airways (BA) є найбільшою авіакомпанією у Великій Британії на основі розміру. Авіакомпанія розташована у місті Уотерсайд поблизу його головного вузла в аеропорту Лондона Хітроу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Він є членом-засновником альянсу авіакомпанії Oneworld разом з американськими авіалініями, Cathay Pacific, Qantas і неіснуючими канадськими авіалініями. Союз з тих пір виростав, щоб стати третім за величиною, після SkyTeam і Star Alliance.

virgin_australia

Virgin Australia

Virgin Australia — австралійська бюджетна авіакомпанія, друга в країні за обсягом перевезень. Вона також є найбільшою за розмірами флоту авіакомпанією, що використовує бренд Virgin. Компанія була заснована англійським бізнесменом Річардом Бренсоном, управляється Virgin Group і базується в Брисбені, Австралія.

eva_air

EVA Air

EVA Air Corporation – міжнародна авіакомпанія Тайваню, розташована в міжнародному аеропорту Таоюай недалеко від Тайбею , Тайвань, що експлуатує пасажирські і спеціальні вантажні послуги більш ніж 40 міжнародних напрямків у Азії, Австралії, Європі та Північній Америці. EVA Air в значній мірі є приватною власністю і летить повністю міжнародною маршрутною мережею. Штаб-квартира EVA Air розташована в м. Лучжу, місто Таоюань, Тайвань.

singapore_airlines

Singapore Airlines

Singapore Airlines Limited – авіакомпанія, що несе відповідальність за авіабудування в Сінгапурі та має свій аеропорт в аеропорту Сінгапур Чангі. Авіакомпанія використовує Singapore Girl як центральну фігуру в корпоративному брендінгу.

emirates

Emirates

Емірати – авіакомпанія в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати. Авіакомпанія є дочірньою компанією The Emirates Group, яка повністю належить уряду інвестиційної корпорації Дубая. Це найбільша авіакомпанія на Близькому Сході.