США з листопада пом'якшать правила в'їзду для вакцинованих туристів з ЄС

505bce4-tourism-vidkrytyi705.jpg (39.54 Kb)

З листопада Америка скасує введені через пандемію коронавірусу обмеження на поїздки для європейців. Вакцинованим від Covid-19 туристам з ЄС не доведеться проходити обов'язковий карантин.

Джефф Зінтс ,координатор Білого дому з боротьби з поширенням Covid-19, повідомив, що США скасовують обмеження на в'їзд з ЄС та інших країн. Щодо іноземців, які не пройшли повну вакцинацію,вони здаватимуть тести до поїздки і після прибуття в США.

Зняття обмежень застосовуватиметься до громадян країн Шенгенської зони, до жителів Великої Британії та Ірландії. Після набуття чинності рішення, туристам потрібні будуть лише віза і документ про повну вакцинацію.

Обмеження застосовуватимуться для неамериканців, які за 14 днів до візиту в США були в країнах Європи. Рішення стосується й українців, які раніше літали в США через європейські аеропорти.

Нагадаємо, що США обмежили в'їзд туристів в березні 2020 року. Обмеження запровадив тодішній президент країни Дональд Трамп. Наразі заборона все ще поширюється на жителів країн Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії, Китаю, Індії, ПАР, Бразилії та Ірану.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!