США з листопада пом’якшать правила в’їзду для вакцинованих туристів з ЄС

505bce4-tourism-vidkrytyi705

З листопада Америка скасує введені через пандемію коронавірусу обмеження на поїздки для європейців. Вакцинованим від Covid-19 туристам з ЄС не доведеться проходити обов’язковий карантин.

Джефф Зінтс ,координатор Білого дому з боротьби з поширенням Covid-19, повідомив, що США скасовують обмеження на в’їзд з ЄС та інших країн. Щодо іноземців, які не пройшли повну вакцинацію,вони здаватимуть тести до поїздки і після прибуття в США.

Зняття обмежень застосовуватиметься до громадян країн Шенгенської зони, до жителів Великої Британії та Ірландії. Після набуття чинності рішення, туристам потрібні будуть лише віза і документ про повну вакцинацію.

Обмеження застосовуватимуться для неамериканців, які за 14 днів до візиту в США були в країнах Європи. Рішення стосується й українців, які раніше літали в США через європейські аеропорти.

Нагадаємо, що США обмежили в’їзд туристів в березні 2020 року. Обмеження запровадив тодішній президент країни Дональд Трамп. Наразі заборона все ще поширюється на жителів країн Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії, Китаю, Індії, ПАР, Бразилії та Ірану.