Список кращих пляжів Європи, які відомі лише місцевим жителям

Експерти туристичного порталу Skyscanner склали список кращих пляжів Європи, найбільш популярних серед місцевих жителів.

Praia de Ursa в Синтра, Португалія

Praia da Ursa фігурує в списках найкрасивіших пляжів Португалії. Він цікавий і фотогенічний в будь-яку погоду: туман чи сонце, під зірками чи на світанку. Досить великий пляж (довжина близько 200 метрів, не рахуючи сусідніх ділянок) відомий скельними утвореннями, найбільша з яких нагадує обриси ведмедя.

Cala de sa Forcanera в Бланес, Іспанія

Cala de Sa Forcanera – це піщаний пляж у Бланес, розташований у бухті, доступний тільки на березі моря. Доступ через землю можливий тільки через приватні об’єкти, тому пляж зазвичай порожній.

Проте тут можна насолодитися чудовим видом на пляж з точки огляду в ботанічному саду Mar i Murtra. Пляж прекрасний, але, через його кам’янисту поверхню, він особливо не підходить для засмагання.

Saharun в Задарі, Хорватія

Сахарун або Сакарун – це друге ім’я цього божественного пляжу краси, який розташований на центральній Далмації на північно-західному узбережжі острова Дуги Оток. Сусідні села Сахарун – Веруні, Велі Рат, Соліне та Бозава. Пляж став відомий своєю яскравою кольоровою обстановкою. Сакарунський пляж – це довжина суміші 850 метрів з красивим білим піском та гальковим пляжем, оточеним сосновим лісом від материкової сторони, що забезпечує приємну тінь у гарячі літні місяці.

anamur

Anamur в Іскеле, Туреччина

Анамур – це місто на самому півдні Туреччини, лише за декілька кілометрів від найпівденнішої точки Туреччини (тобто, де розташоване стародавнє місто Анімуріум). Анамур також є центральною точкою протяжності середземноморського узбережжя Туреччини.

Cala Xarraca в Ібіці, Іспанія

Чудова затока Кала-Харарака з його кристалічною водою ідеально підходить для любителів сноркелінгу та любителів фотографувати. Це одна з найбільш ізольованих бухт в Ібіці, звідки можна похвалитися самим чудовим видом. Вона оточена пишними зеленими сосновими лісами, усіяними білими будинками, міцними червоними скелями та скелястими доріжками, що робить її ідеальним для пригодницьких прогулянок та розваг.

Flag Beach в Фуертевентура, Іспанія

Flag Beach розташований в двох кілометрах Корралехо. Дістатися до цього місця можна на таксі або автобусі. Місцевість є найкращим вибором для серфінгу. Місцевий спот добре обдувається, але ранкові години не підходять для кайтсерфінгу, вітру в цей час немає. А до 11-12 години дня з’являється вже досить сильний вітер.

Melide в Понтеведрі, Іспанія

Відмінний пляж трохи знімається з центрального ядра острова, що робить його ще більш райським. Щоб потрапити туди, необхідно пройти півгодини з площі ресторанів.

Місце не має об’єктів, тому, якщо потрібно провести весь день тут, необхідно принести їжу плюс парасольку. Вода просто бірюзова, з дуже дрібним піском.

Dune du Pyla у Бордо, Франція

dune_du_pyla

Дюна Пила – найбільша піщана дюна на території Європи, розташована на території Ла-Тест-де-Бюш біля Аркашонскої затоки (Франція). Дюна просувається в глиб від берега на кілька метрів в рік.

Virgin Mary Bay в Рікаді, Італія

Берег Капо-Ватикан починається від затоки Тоно на затоці в бухті Діви Марії. Найбільш нагадує затоку біля мису – Гроттічелло, який розділено на пляжі.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

isola_bella

Isola Bella в Сицилії, Італія

Ізола Белла без сумніву є найкрасивішим пляжем Таорміни. Це гальковий пляж, розташований біля підніжжя міста, охоплює острівці з тим же ім’ям, одягнений у пишну рослинність. Острів зв’язаний з материком вузькою смугою пляжу, який покрито водою під час припливу.