Найкращі місця для сирного туризму

bordeaux_france

Бордо у Франції

Бордо це портове місто на річці Гаронне в відділенні Жиронда на південно-заході Франції.

У Бордо розвинена найбільша в світі виноробна промисловість і місто є домом для головного винного ярмарку у світі Vinexpo. Франція випускає багато найкращих сирів у світі. Сотні регіональних сортів користуються своїми відмінними смаками, текстурами, фігурами.

normandy_france

Нормандія у Франції

Нормандія є одним з 18 регіонів Франції, приблизно відповідає історичному князівству Нормандії.

Відомі спеціальні сири в Нормандії включають Камамбер, Паве-д’Оґе, Ліварот, Понт-евек, Нефчатель, Бурсін, Бріллат-Саварін і Брін де Пайл.

french_alps

Французькі Альпи

Французькі Альпи є частинами гірського хребта Альп, які знаходяться в межах Франції, розташованих у регіонах Рона-Альпи та Прованс-Альпи-Лазурний берег. Хоча деякі діапазони французьких Альп повністю перебувають у Франції, інші, такі як масив Монблан, поділяються з Швейцарією та Італією.

Відвідавши Французькі Альпи можна скуштувати такі сири, як Bleu du Vercors-Sassenage, Abondance, Beaufort, Emmental, Reblochon і Tomme de Savoie.

asturias_spain

Астурія в Іспанії

Астурія є автономним співтовариством на північному заході Іспанії.

Астурійські сири, особливо Кабралес, також відомі по всій Іспанії та за її межами. Астурію часто називають “країною сирів”.

castile-la_mancha_spain

Кастилія-Ла-Манча в Іспанії

Кастилія-Ла-Манча – це південно-західноєвропейський регіон, що входив до складу Каліфорнійського королівства та одного з Сімнадцять автономних співтовариств сучасної Іспанії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Тут розташована історія відомого іспанського роману “Дон Кіхот” Мігеля де Сервантеса, завдяки яким Ла Манча є всесвітньо відома. Ла-Манча залишається символом іспанської культури з його виноградниками, соняшниками, грибами, оливковими плантаціями, вітряками, сиром Манчего та Дон-Кіхотом.

sardinia_italy

Сардинія в Італії

Сардинія другий за величиною острів у Середземному морі (після Сицилії і до Кіпру) та автономний регіон Італії. Він розташований у західному Середземномор’ї, на самому півдні французького острова Корсика. Традиційні сири включають пекоріно-сардо, пекоріно-романо, казізолу, рикотта та касу марзу.