Найчарівніші європейські села, які зберегли давні традиції

colmar_france.jpg (162.55 Kb)

Кольмар у Франції

Кольмар - третя за величиною громада регіону Ельзас на північному сході Франції. Це місце префектури Відділу Верхнього Рейну та району Кольмара-Рібеувілле.

Місто розташоване на Ельзаському винному маршруті і є "столицею Ельзаського вина". Місто славиться своїм добре збереженим старовинним містом, його численними архітектурними пам'ятками та його музеями, серед яких Музей Унтерлінген, з Алтрєєм Ізенхейм.

gruyere_switzerland.jpg (113.98 Kb)

Грюйєр у Швейцарії

Грюйер - це місто в районі Грюйер в кантоні Фрібур в Швейцарії. Його німецьке ім'я - Гейєрц.

Середньовічне місто є важливим туристичним місцем у верхній долині річки Саане / Сарин, і відоме виробництвом швейцарського сиру Грюйер. Середньовічне місто розташоване на вершині 82-метрового пагорба, звідки відкривається вид на долину Саань та озеро Грюйер.

arnis_germany.jpg (108.39 Kb)

Арніс у Німеччині

Арніс є найменшим містом Німеччини як по населенню, так і за площею. Арніс є частиною Амт Каппельн-Ленд в районі Шлезвіг-Фленсбург, Шлезвіг-Гольштейн, Німеччина. Він був заснований в 1667 р. судноплавними сім'ями з сусіднього села Каппельн, які хотіли уникнути кріпацтва. Місцева церква Скіпер була зведена в 1673 році. Спочатку Арніс був містом-скотчем, що містило до 90 парусних суден (1864 рік). В кінці 20-го століття чотири верфі були основою економіки. Сьогодні Арніс є туристичним шоуменем.

githorn_netherlands.jpg (168.05 Kb)

Гітхорн у Нідерландах

Гітхорн - це село в голландській провінції Оверєдзел. Він розташований у муніципалітеті Стеенвейкерланд, приблизно в 5 км на південний захід від Стеенвейка. Гітхорн часто називають "Маленькою Венецією".

Село, все ще повністю доступне на човні, є одним з місць, відомих як Венеція Півночі або Венеція Нідерландів. В Гітхорні розміщено більше 180 мостів.

Гітхорн є дуже популярним серед китайських туристів. У селі всього 2620 мешканців з кожним роком спостерігається від 150 000 до 200 000 туристів з Китаю.

mandal_norway.jpg (122.01 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Мандал у Норвегії

Мандал є муніципалітетом в окрузі Вест-Агдер, Норвегія. Він розташований у традиційному районі Сорландета.

У місті є багато дрібних дерев'яних будинків пофарбованих в білий колір, що характерно для міст Південного узбережжя Норвегії. Європейська магістраль E39, що з'єднує Крістіансанд та Ставангер, є головною дорогою через Мандал.

lacock_united_kingdom.jpg (93.39 Kb)

Лакок у Великобританії

Лакок - село та цивільна парафія в окрузі Уїлтшир, Англія, на південь від міста Чіппенем. Село належить майже цілком Національним довір'ям і приваблює багатьох відвідувачів завдяки своїй незайманій зовнішності.

chalfont_st_giles_united_kingdom.jpg (102.51 Kb)

Чалфонт-Сент-Джайлз у Великобританії

Chalfont St Giles - це село та цивільна парафія в районі Chiltern на південному сході Бакінгемшир, Англія, на краю Chilterns, в 25 милях (40 км) від Лондона, поблизу Сіра Гріна, Йордану, Чальфонта Св. Петра, Маленького Чалфонта і Амершаму.

manarola_in_italy.jpg (121.16 Kb)

Манарола в Італії

Манарола - невелике містечко, в муніципалітеті Ріомаджоре, в провінції Ла Спеція, Лігурія, північна Італія. Це другий найменший із знаменитих мостів Чінкве Терре, які відвідують туристи.

marshallock_malta.jpg (139.26 Kb)

Марсашлокк на Мальті

Складну мальтійську назву зможе вимовляти кожен, хто побуває на Мальті. Це колоритне рибацьке селище з відомим рибацьким ринком, до якого можна добратись автобусом від центрального терміналу Валетти.