Місця, де найчастіше туристи роблять фото

У рейтингу найчастіше фотографованим туристичним місцем стало місто Коломбо.

Коломбо є найбільшим містом Шрі-Ланки. Розташоване в Західній провінції, в окрузі Коломбо.

kolombo

На другому місці розташувалося Йокогама в Японії. Йокогама є найбільшим містом в Японії за чисельністю населення. Це столиця префектури Канагава. Місто розташоване на Токійській затоці, на південь від Токіо, в районі Канту на головному острові Хонсю і є головним комерційним центром Великого Токійського району.

Третє місце закріпилося за Національним парком горил Мгахінга в Уганді.

nationalparkgorillamgahinga
Мгахінга є Національним парком горили і є ще одним притулком для переслідуваних гірських горил. Розташований на схилах гір Вірунга в крайньому південно-західному куті Уганди, парк був виділений для забезпечення безпечного середовища проживання для горил. Він був створений для захисту рідкісних гірських горил, що населяють його густі ліси, а також є важливим середовищем існування для зникаючої золотої мавпи

Четверте місце посідає Баден-Баден в Німеччині.

badenbaden
Баден-Баден є містом-курортом в Німеччині, в землі Баден-Вюртемберг. Розташований на берегах річки Ос на західних схилах Шварцвальда.

Баден-Баден відомий своїми гарячими джерелами, які використовувалися ще стародавніми римлянами. У Баден-Бадені збереглися руїни римських лазень.

П’яте місце займає Сан-Хуан у Пуерто-Ріко.

sanjuan
Сан-Хуан є найбільшим містом Пуерто-Ріко.

Сан-Хуан є одним з найважливіших портів, промислових, фінансових, культурних і туристичних центрів Пуерто-Ріко. Також до списку увійшов водоспад Вікторія.

vodospadviktoriia
Водоспад Вікторія знаходиться на півдні Африки на річці Замбезі на кордоні між Замбією і Зімбабве.

За ним іде національний парк Ваді-Рам в Йорданії.

nationalparkwadiram
Ваді-рам або “Римська долина”, відомий також як Долина Місяця, це долина, розрізана в піщанику і гранітна скеля на півдні Йорданії 60 км (37 миль) на схід від Акаби.

Острів Гарріс в Шотландії також користується неабиякою популярністю у туристів.

islandofharris

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Харріс є найбільшим островом у Зовнішніх Hebrides, Scotland. Харріс природно ділиться на північні і південні частини, які розділені Західним і Східним Лох Тарбертом. Ці половини з’єднані вузьким перешийком у головному поселенні Тарберт.

До рейтингу увійшли і інші не менш цікаві місця , які варто дослідити…