Найкращі ідеї для романтичного відпочинку

Побачити тисячі квітучих тюльпанів в Ліссе, Нідерланди

lissethenetherlands

Найпопулярнішою визначною пам’яткою в Ліссе є Кекенхоф, яка відкрита тільки протягом весни, коли цвітуть тюльпани. Також кожен весняний парад квіток під назвою Bollenstreek Bloemencorso проходить через головні вулиці Ліссе. У серпні у саду замку Кекенхоф проводиться фентезі-фестиваль Castlefest.

Відвідати палаци і насолодитися класичною музикою у Відні, Австрія

viennaballsaustria

Відень є останньою великою столицею балу 19-го століття. Щорічно тут проводиться понад 450 балів. Бали проводяться у багатьох прекрасних палацах у Відні, головним місцем якого є палац Хофбург на Хельденплац. Хоча Оперний бал є найвідомішим на міжнародному рівні з усіх австрійських балів, інші бали, такі як «Кафе-власник», «Jägerball» і «М’яч життя» (благодійний захід з СНІДу) майже так само добре відомі в Австрії, ще більше цінуються за свою сердечну атмосферу. Віденський бал – це цілий нічний культурний атракціон. Основні віденські бали зазвичай починаються о 9 годині вечора і тривають до 5 ранку, хоча багато гостей проводять святкування на наступний день. Віденські бали експортуються за підтримки міста Відня в близько 30 містах світу, таких як: Нью-Йорк, Барселона, Гонконг, Куала-Лумпур, Рим, Прага, Бухарест, Берлін.

Взяти участь в дегустації місцевого шоколаду в Гренаді, Карибський регіон

grenadacaribbeanregion

Шоколадна компанія «Гренада» стала ініціатором вирощування органічного какао, який також переробляється в готові шоколадні батончики.

У 2014 році було створено щорічний фестиваль «Чистий шоколад». Деякі заходи, що відбувалися відповідно до веб-сайту “Фестиваль шоколаду Гренади”, – це відвідування ферм какао, які існують з 1920 року і розташовані в тропічних лісах, які є екологічно чистими; “танцювати какао”, який є традиційним способом відокремлення шкіри какао від насіння; і вибірка страв з какао, які, можливо, розвивалися як частина культури країни.

Побачити зоряне небо в відсутності штучного світла на острові Пальма, Канарські острови

palmacanaryislands

Завдяки розташуванню острова та висоті його гір, приблизно на висоті 2400 метрів над рівнем моря, на Роке де лос Мучачос було побудовано ряд міжнародних обсерваторій.

Відвідати казкові замки долини Рейну в Німеччині

castlerhinegermany

Долина Середнього Рейну є однією з найпопулярніших туристичних місць у Західній Німеччині, яка приваблює мандрівників з 19-го століття. Це пояснюється головним чином казковими замками на вершинах пагорбів, пишними зеленими виноградниками та вузькими берегами річок.

Завдяки цьому культурному багатству, виноградарству і унікальному ландшафту з замками, викладеними вздовж річки Рейн, регіон з гордістю носить звання Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2002 року і став одним з обов’язкових місць у Німеччині.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Річка Рейн, будучи найжвавішим рельєфним торговим маршрутом у Європі, розділена на Альпійський, Високий, Верхній, Середній і Нижній Рейн.