Країни, відвідавши які є бажання повернутися знову і знову

Майже чверть опитаних провела більше двох відпусток в Туреччині, і в подальшому вони планують відпочивати там повторно. На питання частіше відповідали мандрівники, які планують поїздку самостійно і більшість з них літали в Стамбул. Відпочинок на морському узбережжі вибрали 40 відсотків респондентів, які побували в Туреччині також самостійно.

turkeystambul

Туризм в Туреччині майже щороку збільшувався і є важливою частиною економіки. Країна зберігає 17 об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, такі як “Історичні райони Стамбула”, “Скельні пам’ятки Каппадокії”, “Неолітичний пам’ятник Чаталхойюка”, “Хаттуса: столиця хеттів”, “Археологічний пам’ятник Трої”, «Пергамон та його багатошаровий культурний ландшафт», «Ієраполіс – Памуккале» та «Гора Немрут». Крім того тут можна відвідати: археологічні пам’ятки чи історичні міські центри Гебеклі Тепе, Гордіон, Ефес, Афродізія, Перга, Лікія, Сагаласос, Айзаной, Зейгма, Ані, Харран, Мардін, Конья і Аланія.

У Туреччині є два із семи чудес Стародавнього світу, найстаріший у світі релігійний Гебеклі Тепе.

turkeystambul

Єгипет опинився на другому місці за популярністю серед країн, куди туристи прагнуть повернутися знову. Незважаючи на те, що інколи потрібно добиратися в Хургаду або Шарм-еш-Шейх з пересадками в Стамбулі, Відні, Римі або Мінську, попит на відпочинок в країні пірамід можна порівняти з попитом на Польщу або Хорватію. А основною причиною такої любові користувачі називають “море, сонце, пляж і низькі ціни на відпочинок”.

Однакову кількість голосів отримали Грузія і Тайланд, а саме, 12 відсотків опитаних. Незважаючи на складність маршруту добирання в країну, Грузія також не втрачає популярності у туристів, які вже відвідали її хоча б раз. Азіатська країна щорічно входить до п’ятірки найбільш популярних зимових маршрутів і все це завдяки теплому клімату, білосніжним пляжам і свіжим фруктам.

Трохи менше опитаних, а саме 11 відсотків, вибрали Італію, яка надає відмінний відпочинок, яскраві враження повні релаксу і веселощів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

За нею слідує Іспанія, яка набрала 10 відсотків опитаних мандрівників, що відвідували країну більше двох разів. Наступною у списку з 8 відсотками займає Чехія своєю невторною архітектурою казкових міст і величних замків, а також можливістю оздоровитися.

І Фінляндія з її казковими зимами, чистими лісами і ріками здобула прихильність 7 відсотків опитаних.