Турне Оксани Мухи до Дня Захисників та Захисниць України

muha.jpg (129.84 Kb)

У жовтні відома українська співачка, заслужена артистка України, переможниця телепроєкту «Голос країни» Оксана Муха дасть у містах України низку концертів, приурочених до Дня Захисників та Захисниць України.

«Пісні нескореного серця» - так називається нова концертна програма виконавиці, що є творчим, емоційним, щиросердечним відгуком на те, чим живе зараз Україна. «Пісні нескореного серця» об’єднають у собі як українські народні пісні та популярну класику естрадної пісні, так і нові твори, створені для Оксани Мухи. Розклад концертів:

  • 9 жовтня - Ужгород, Закарпатська філармонія о 18:00
  • 10 жовтня - Івано-Франківськ, драматичний театр ім. І. Франка о 19:00
  • 12 жовтня - Тернопіль, драматичний театр ім. Т. Шевченка о 19:00
  • 18 жовтня - Луцьк, розважальний центр "Промінь" о 19:00
  • 21 жовтня - Київ, "Жовтневий палац" о 18:00
  • 24 жовтня - Львів, театр ім. М. Заньковецької, 19:00
mukha_vsi_mista.jpg (386.32 Kb)

Рівно рік тому Оксана Муха та її команда анонсували концерти до Дня Захисників та Захисниць України на Донбасі. Тоді, у жовтні 2021-го, співачка вітала піснею наших воїнів і співгромадян у Маріуполі, Краматорську, Сіверськодонецьку та Лисичанську.

- Це були дуже потрібні, дуже душевні концерти – для тих наших земляків, які на сході України від 2014-го щоденно боролися за право бути українцями, - пригадує Оксана Муха. – Так багато змінилося за останні пів року… Уже немає того Драмтеатру у Маріуполі, де ми виступали… Та найважче мені думати про те, чи вижили ті, кого я зустріла у Донецькій та Луганській областях у жовтні-2021?.. На концертах «Пісні нескореного серця» я говоритиму про те, що відбувається, - піснею, словом, емоціями. Найбільше прагну підтримати українців на дусі у ці надзвичайно тяжкі для нашої нації дні.

Концерти Оксани Мухи «Пісні нескореного серця» будуть благодійними. Зібрані кошти підуть на підтримку Збройних Сил України.      Квитки доступні онлайн: https://bigshow.ua/tours/oksana-mukha/

Організатор виступів – компанія «Bigshow Agency».