Топ-5 дендропарків, які особливо красиві весною

Адже, саме з настанням тепла природа набирає насичених і красивих кольорів, що не може залишити байдужим. В цей час ніби просинається все навколо, особлива святкова атмосфера дарує гарний настрій і наснагу. Любителі квітів особливо оцінять ті барви, якими обдаровує весняний цвіт і які можна побачити лише весною.

Березнівський дендропарк в Рівненські області

bereznedendropark.jpg (205.78 Kb)

Березнівський дендропарк запам’ятається туристам особливими розміщенням ставків, цвітінням бузку, жасминовими садами і березовим гаєм.

bereznivskyi.jpg (221.29 Kb) berezneflower.jpg (116.42 Kb)

Дендропарк в місті Кропивницькому

kropyvnytskyidendropark.jpg (182.41 Kb)

Дендропарк в Кропивницькому вирізняється надзвичано великою кількістю різновидів тюльпанів і нарцисів. Своєю унікальністю він став одним з найпопулярніших серед відвідувачів.

kropyvnytskyipark.jpg (197.4 Kb)kropyvnytskyialeia.jpg (211.87 Kb)kropyvnytskyitulip.jpg (99.45 Kb)

Дендропарк «Олександрія» в Київській області

oleksandriiadendropark.jpg (151.53 Kb)

Дендропарк “Олександрія» особливо порадує туристів, які люблять спостерігати за цвітінням магнолії. Тут збереглись надбання архітектурних шедеврів.

olekandriiaorkhidea.jpg (116.84 Kb)oleksandriiaarchitekt.jpg (188.93 Kb)

Дендропарк «Софіївка» в Черкаській області

sofiivkadendropark.jpg (180.27 Kb)

Софіївський дендропарк знаходиться в Умані і зачарує своєю красою особливо навесні. Тут можна вдосталь намилуватись цвітінням плодових дерев і декоративних квітів. Крім цього тут збереглися фонтани, невеличкі ставки, скелі і античні статуї.

sofiivkaflower.jpg%5bimg='https//svitom.info/uploads/images/default/sofiivkaarkhitekt.jpg' border='0' width='1304' height='680' align=''%5dsofiivkaarkhitekt.jpg (198. Kb)

Сирецький дендропарк біля Києва

syretskyiblue.jpg (129.3 Kb)

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

В Сирецькому дендропарку можна побачити красиве поєднання рідкісних і екзотичних рослин. Це невеличкий природний оазис в історичній частині правобережжя Києва. На порівняно невеликій території тут прижились більше двох тисяч рослин, які ніби віддалились від міської суєти і дарують спокій гармонію.

syretskyiflower.jpg (109.65 Kb)syretsviolet.jpg (80.51 Kb)