Топ-5 дендропарків, які особливо красиві весною

Адже, саме з настанням тепла природа набирає насичених і красивих кольорів, що не може залишити байдужим. В цей час ніби просинається все навколо, особлива святкова атмосфера дарує гарний настрій і наснагу. Любителі квітів особливо оцінять ті барви, якими обдаровує весняний цвіт і які можна побачити лише весною.

Березнівський дендропарк в Рівненські області

bereznedendropark

Березнівський дендропарк запам’ятається туристам особливими розміщенням ставків, цвітінням бузку, жасминовими садами і березовим гаєм.

bereznivskyi
berezneflower

Дендропарк в місті Кропивницькому

kropyvnytskyidendropark

Дендропарк в Кропивницькому вирізняється надзвичано великою кількістю різновидів тюльпанів і нарцисів. Своєю унікальністю він став одним з найпопулярніших серед відвідувачів.

kropyvnytskyipark
kropyvnytskyialeia
kropyvnytskyitulip

Дендропарк «Олександрія» в Київській області

oleksandriiadendropark

Дендропарк “Олександрія» особливо порадує туристів, які люблять спостерігати за цвітінням магнолії. Тут збереглись надбання архітектурних шедеврів.

olekandriiaorkhidea
oleksandriiaarchitekt

Дендропарк «Софіївка» в Черкаській області

sofiivkadendropark

Софіївський дендропарк знаходиться в Умані і зачарує своєю красою особливо навесні. Тут можна вдосталь намилуватись цвітінням плодових дерев і декоративних квітів. Крім цього тут збереглися фонтани, невеличкі ставки, скелі і античні статуї.

sofiivkaflower

Сирецький дендропарк біля Києва

syretskyiblue

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

В Сирецькому дендропарку можна побачити красиве поєднання рідкісних і екзотичних рослин. Це невеличкий природний оазис в історичній частині правобережжя Києва. На порівняно невеликій території тут прижились більше двох тисяч рослин, які ніби віддалились від міської суєти і дарують спокій гармонію.

syretskyiflower
syretsviolet