Соломія Чубай: Вірю, що планети впливають на наше життя

solomiya_chubai

З відомою львівською співачкою, лідером гурту «Джалапіта» говоримо про астрологію та вплив планет на її життя. Адже так вийшло, що співачка народилась у рік кози – так само, як і Україна проголосила свою незалежність у рік кози. Отож як саме впливає астрологія на життя співачки, про це розпитуємо у неї.

Про вплив гороскопів та астрології за життя

Ну так, за гороскопом я коза, що тут скажеш, нікуди від цього не дінешся. Кажуть, що кози дуже творчі, сімейні, для них важливий сімейний затишок. Але поза тим вони вперті, домагаються свого. Те, що написано в гороскопі іноді начебто співпадає, однак треба порівнювати одразу два гороскопи, адже за одним я коза, а за іншим – терези. І тому завжди прагну до мистецтва, творчості, креативності, коза все це дає, хоча при цьому вона дуже сільська тваринка. Час від часу я читаю гороскопи, захоплююсь астрологією, вірю в те, що розташування планет впливає на наше життя, до того ж в мене є друзі-астрологи. Одна з них зараз живе в Майямі, говорила мені, що навіть знаючи точну годину та день мого народження не зможе мені нічого сказати, оскільки важливо, як людина росте духовно. Якщо це є, то можна коригувати те, що закладено при народженні. Мене цікавить ця сторона нашого життя, оскільки я розумію, що у цьому світі не все так просто.

Духовність спонукає нас молитись і таким чином відчувати певні вібрації з Космосу, відчувати Бога. У мене таке поєднання – я за гороскопом коза та терези, моя дитина – скорпіон, і в цьому є певні кармічні моменти. Я дійшла висновку, що головне в житті – не загубити в собі світло, адже людині дається чимало випробувань, зокрема я так само пройшла чимало емоційних випробувань. Головне при цьому – не втратити світла та добра і віри, що світ таки кращий.

Про те, чи іменний рік для кози є особливим

Не можу стверджувати, що цей рік для людей які народились під цим знаком є якимось особливим, зрештою, як він пройде – залежить виключно від самої людини. Звичайно, є сподівання що коза протягом цього року допомагатиме в емоціях, в любові, в творчості. Але водночас в мене дуже реалістичний погляд на життя: оскільки у нас зараз війна, то можна вигрібати тільки з того, що є в реальності. Втім мені хочеться вірити, що допомога таки є, і з кожними роком буде все легше та легше. Роки є різними – простішими та складнішими, однак коли я робила татове «П’ятикнижжя» мені це дуже важко давалось. Мар’яна Кіяновська тоді мені сказала: «Ти будеш згадувати цей рік, як один з найкращих в твоєму житті». Уже пройшло доволі багато часу і тепер я розумію, що це справді так і було – ця робота багато що мені дала. Так само сподіваюсь, що цей рік кози багато що дасть хорошого, головне – не стояти на місці, а рухатись вперед.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Про те, що Україна як держава теж народилась в рік кози – 1991

Точно! Круто! Я про це раніше не думала, що є такий збіг у моєму житті. Можливо в цьому є певний знак, що я не можу покинути цю країну, скільки б мені не пропонували це зробити, я буду все робити для розвитку і збагачення нашої країни. Це взагалі хороший рік, багатий на зміни в творчому плані.

Про характер кози

Коза не є агресивною, це швидше такий собі впертий дипломат, який вміє настояти на своєму, на відміну від іншого знаку – свині, (чи по-іншому кабана) яка є лінивою, але водночас агресивною. Ці риси кози я знаю по собі. Ми, кози, стаємо впертими та даємо відсіч лише у крайньому разі, коли нас дуже дістати, розлютити, а так ми мирно щипаємо травичку. Так само і Україна.

Олександр Сирцов